ابر فشرده چاپ افست

ابر فشرده چاپ افست:

ابر فشرده یکی از لوازم ضروری برای دستگاه چاپ افست می باشد و به عنوان تمیز کننده ی ویژه ی چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد. 

ماده ی اصلی این ابر اسفنجی از فیبر خالص می باشد و کیفیت و دوام بالایی در مقابل کثیفی های ناشی از دستگاه چاپ افست دارد.

ابر فشرده افست، بسیار انعطاف پذیر می باشد بدین ترتیب می توانید به آسانی آن را در جهت چپ و راست خم کنید. 

اسفنج مورد استفاده در دستگاه چاپ افست در برابر حلال هایی که برای مرکب چاپ مورد استفاده قرار می گیرند مقاومت بالایی دارد و دچار خوردگی نمی شود.

ابر فشرده افست قابلیت جذب آب بالایی دارد.

 در برابر عواملی نظیر کشش و فشار مقاومت بالایی دارد.

این اسفنج فشرده بسیار نرم است از این رو هیچ گونه خراشیدگی در سطح اجسام ایجاد نمی شود.

ابعاد ابر اسفنجی افست قبل از استفاده و بعد از استفاده متفاوت می باشد. پس از استفاده ابعاد ابر تغییر می کند و اندازه ی آن کوچکتر می شود.

هر قطعه از ابر اسفنجی ویسکوزه به طور جداگانه و تکی توسط فیلم پلاستیکی به طور کامل بسته بندی می شوند. بسته بندی ابر اسفنجی به صورتی است که هیچ گونه گرد وغبار و کثیفی وارد بسته بندی ابر نشود. فیلم پلاستیکی پوشیده شده بر روی ابر در برابر رطوبت مقاوم می باشد. با توجه به بسته بندی مقاوم محصول می توانید آن را به آسانی ذخیره کنید. بدین ترتیب لازم نیست هر دفعه که ابر اسفنجی شما خراب شد اقدام به خرید این محصول کنید. کافی است چندین ابر خریداری کنید و آن را در انبار نگهداری کنید تا در مواقع لزوم از آن استفاده کنید.

 

بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان انواع ابر فشرده افست، با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات قیمت و خرید انواع ابر فشرده افست، می توانید با کارشناسان ما در بازار چاپ ایران، تماس بگیرید.