استند سرامیک


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید استند سرامیک جستجو کرده اید
استند سرامیک در حال حاضر فاقد محصول می باشد
استند سرامیک در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده استند سرامیک هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش استند سرامیک در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید استند سرامیک از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت استند سرامیک برای شما تامین شود.

استند کاشی و سرامیک

نمایشگاه ها و فروشگاه های کاشی و سرامیک، نیازمند ابزار و دکوراسیونی هستند که جزئیات طرح و رنگ روی کاشی ها و سرامیک ها را به بهترین نحو ممکن نمایش دهد. برای این منظورپانل استند کاشی و سرامیک، بهترین گزینه می باشد.

 

انواع پانل و استند کاشی و سرامیک

ثابت:استند ثابت سرامیک، قابلیت جابجایی ندارد و به صورت ثابت در یک نقطه از فروشگاه قرار می گیرد و به همین دلیل نیز فضای زیادی را اشغال می کند.این نوع استند بیشتر مناسب مکان هایی است که فضای بزرگی دارند.

متحرک:استند متحرک سرامیک، قابلیت جابجایی دارند و متحرک هستند و در دو نوع در بازار عرضه می شوند:

  •  استند متحرک کشویی:این استند به صورت کشویی طراحی می شود و کاشی و سرامیک ها روی یکدیگر قرار گرفته و با کشیدن هر کدام از آنها به صورت کشویی کاشی و سرامیک ها به صورت کامل نمایان می شوند.
  •  استند متحرک لولایی:این استندها به شکل دفتر هستند و با ورق زدن هر یک از برگه ها، تک تک کاشی ها نمایش داده می شوند. این نوع پانل معمولا در مغازه و فروشگاههای کوچک کاشی و سرامیک، کاربردی است.

 

اهمیت استفاده از استند کاشی و سرامیک

استند سرامیک، جذابیت و زیبایی خاصی به دکوراسیون فروشگاه یا نمایشگاه کاشی و سرامیک شما جهت جذب نگاه مشتری می بخشد.

علاوه بر آن چون کاشی و سرامیک به صورت تخت و مسطح می باشد، روی هم چیدن آنها و یا روی زمین چیدن آنها، نه تنها دکوراسیون مناسبی به فروشگاه یا نمایشگاه شما نمی دهد، مشتریان نیز امکان مشاهده همه مدل ها و طرح ها را نخواهند داشت و حتی امکان آسیب دیدگی کاشی و سرامیک ها نیز چندین برابر می شود.

 

خرید استند کاشی و سرامیک

هنگام خرید و انتخاب این استندها، به این موارد توجه کنید:

  • ابعاد فروشگاه: مثلا اگر مغازه یا فروشگاه کوچکی دارید، خرید استند ثابت یک انتخاب اشتباه است.
  • رنگ بندی و نورپردازی فروشگاه: دقت کنید استندی که خریداری می کنید با رنگبندی و میزان نور موجود در فروشگاه متناسب است؟ آیا زیبایی و جذابیت لازم را در شرایط محیطی فروشگاه برای کاشی و سرامیکها فراهم خواهد کرد؟
  • استحکام و دوام استند: هرچه استند مستحکمی خریداری کنید، به همان اندازه امنیت و طول عمر کاشی هایتان را گارانتی خواهید کرد.
  • تناسب متراژ کاشی و سرامیک با استند

خرید انواع استند سرامیک در ابعاد و اندازه های مختلف، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت استندها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانیبازار چاپ ایرانتماسبگیرید.