محصولات - استند-سیگار

استند سیگار و تنباکو در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها، جهت قرار دادن بسته های سیگار و تنباکو کاربردی است و در دو نوع رومیزی و ایستاده در بازار طراحی و عرضه می شود. شما در حال مشاهده کالاهای گروه استند سیگار هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از استندها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

استند سیگار:

استند سیگار و تنباکو، برای قرار دادن سیگار و تنباکو به صورت مرتب و منظم داخل آن در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها کاربرد دارد.

این استندها علاوه بر نظم دادن به سیگار و تنباکوها، فضای کمی را اشغال می کنند. به عبارتی شما با کمترین فضا می توانید بیشترین تعداد سیگار را به نمایش درآورید و در معرض دید مخاطب قرار دهید.

 

انواع استند سیگار:

استند سیگار در دو نوع طراحی و در بازار عرضه می شود:

استند سیگار رومیزی: این استند به صورت رومیزی در روی پیشخوان مغازه و فروشگاه قرار می گیرد و معمولا تعداد کمی از بسته های سیگار را می تواند در خود جای دهد. این استند مناسب برای مغازه های کوچک است.

استند سیگار ایستاده: این نوع استند سیگار، به صورت ثابت و ایستاده در فروشگاه ها و هایپر مارکتهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت جا دادن تعداد زیادی بسته های سیگار را دارد.

 

خرید استند سیگار:

هنگام خرید استند سیگار، به این موارد توجه کنید:

  • نوع استند(ایستاده/رومیزی)
  • ابعاد استند (طول، عرض، ارتفاع و عمق)
  • تعداد طبقات
  • تعداد ردیف در هر طبقه
  • ظرفیت تعداد محصول در طبقات
  • جنس بدنه استند

خرید انواع استند سیگار در ابعاد و اندازه های مختلف، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت استندها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.