باکس تبدیل SATA به USB

باکس تبدیل sata به usb:

باکس تبدیل sata به usbیکی از اکسسوری‌های لپ تاپ و دیگر دستگاه‌ها می‌باشد که جهت تبدیل هارد داخلی دستگاه و یا SSD به یک هارد اکسترنال USB استفاده می شود. این نوع از باکس‌ها به صورت کشویی طراحی شده‌اند و دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند.

باکس تبدیل sata به usbاز پورت USB3.0 پشتیبانی می‌کند. لازم به ذکر است علاوه بر پورت 3.0 از پورت USB2.0 نیز پشتیبانی خواهد کرد. 

برای استفاده از این باکس شما نیازی به نصب و یا راه اندازی بر روی دستگاه خود نمی‌باشید.باکس تبدیل sata به usbبا سیستم عامل ویندوز و مک سازگاری دارد. ظرفیت ورودی آن از 3 ترابایت با بالا است که شما بسته به نیاز خود آن‌ها را خریداری خواهید کرد.

 

باکس تبدیل هارد اکسترنال sata به usb:

امروزه به دلیل آن که حجم داده‌ها روزبه‌روز در حال افزایش می‌باشد، در استفاده از ابزارهایی مانند کامپیوتر و یا لپ تاپ طبیعی است که استفاده از عوامل ذخیره سازی اطلاعات همانند هارد دیسک‌ها و یا فلش مموری و... روزبه‌روز افزایش پیدا کند.

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه وسیله‌های ذخیره سازی مانند هارد و کوچک‌تر شدن سایز این ابزارها آن‌ها به صورت جیبی و قابل حمل طراحی شده‌اند. شما می‌توانید از این هاردها به عنوان یکباکس اکسترنالاستفاده کنید و آن‌ها را با خریداری یکباکس تبدیل هارد، به هارد اکسترنال تبدیل کنید و با خود به هر جایی که قصد دارید حمل کنید.

باکس تبدیل sata به usbدر بازار دارای تنوع بسیار زیادی است که از 2.5 اینچ تا 3.5 اینچ سایز بندی شده است و همچنین در بالاتر نیز به این موضوع اشاره شد که از پورت‌‌هایی USB2 و USB3 پشتیبانی می‌کند. سرعت انتقال اطلاعات این باکس‌ها بسیار بالا بوده و دارای کیفیت‌های مختلفی می‌باشند که بسته به قیمت آن‌ها کیفیت نیز بالا و پایین خواهد شد. 

شما به مرور زمان به یکی از این هاردهای تبدیل برای کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ‌ها کاری خود نیازمند می‌شوید. شما برای تبدیل کافی است که هارد داخلی دستگاه خود را درآورید و در داخل این باکس هارد قرار دهید و سپس آن را با یک هارد دیسکی که دارای حجم بالاتری است جا به جا کنید به این صورت دستگاه شما دارای یک هارد دیسک حجم بالاتر در کنار یک هارد اکسترنال می‌باشد.

 

خرید اینترنتی باکس تبدیل sata به usb:

هنگامخرید باکس تبدیل sata به usbبه این دقت داشته باشید که سایز این باکس‌ها از 2.5 اینچ شروع می‌شود. حداکثر ظرفیتی که می‌توانید خریداری کنید 3 ترابایت است. این باکس‌ها دارای بدنه‌ای از جنس آلیاژ آلومینیوم است که در اطراف خود دارای پیچ‌هایی جهت محکم کردن جعبه وجود دارد.

باکس تبدیل sata به usbنیازمند به نصب نرم افزار و یا درایورهای سازگار بر روی دستگاه و سیستم عمل نمی‌باشد و شما فقط با استفاده از پورت USB می‌توانید از آن بهره ببرید. این باکس تبدیل با سیستم عامل‌هایی مانند Windows 10، 8، 7 و همچنین XP or Mac OS، Vista و... سازگار است.

خرید اینترنتی باکس تبدیل sata به usb ، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول می‌توانید از مشخصات فنی و جزئیات فروش محصولات اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماسبگیرید.