برش صنعتی کاغذ

برش صنعتی کاغذ، کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد و کیفیت انجام آن برای کسب و کارها بسیار مهم است. به همین دلیل خرید و فروشدستگاه های برش صنعتی کاغذدر بخش های مختلف صنعت، اهمیت بالایی دارد. مانند آلبوم سازی، امور صحافی، دفترسازی و غیره.

برش صنعتی کاغذ، برای برش کاغذ و انواع مقواها کاربرد دارد. دستگاه هایی که در این حوزه تولید و به بازار عرضه میشوند تنوع زیادی دارند. به همین دلیل باید هنگام خرید، به ویژگی ها و قابلیت هایی که مدنظرتان است یک دستگاه داشته باشد توجه کنید.

اگر روزانه به برش حجم بالایی از کاغذ نیاز دارید؛دستگاه برش کاغذ صنعتیگزینه مناسبی برای کسب و کارتان میباشد.

دستگاه برش کاغذ صنعتی، یکی از دستگاههای بزرگ و عریض عملیات پس از چاپ است که در دو نوع:

  • پنوماتیک(با پمپ باد)
  • هیدرولیک(با پمپ روغن)

تیغه برش دستگاه بالا و پایین رفته و کاربرش کاغذو مقواانجام میشود.

 

قیمت دستگاه برش کاغذ صنعتی و ملزومات

قیمت دستگاه های برش صنعتی کاغذ، بر اساس یک سری پارامترها متفاوت است. نوع تیغ، توان ورودی، سرعت برش ورق در دقیقه، دارا بودن سیستم قطع کن خودکار از جمله این پارامترها است.

انواعدستگاه برش کاغذ صنعتیدر بازار ایران در سایزهای مختلف عرضه می‌شود. با این دستگاه ها میتوان انواع کاغذ، مقوا و سایر اوراق با عرضهای مختلف را به صورت صنعتی برش زد. که از آنها، جهت تولید کارتن و بسته بندی استفاده می کنند.

برای اطلاع از آخرین قیمت روز و ارتباط مستقیم با تامین کنندگان برش، میتوانید از بازار چاپ ایران استفاده کنید. بازار چاپ ایران بعنوان جامع ترین مرجع حوزه چاپی، این امکان را در اختیار خریداران و فروشندگان قرار داده است.تا افراد به صورت مستقیم، نسبت به خرید یا فروش محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

برای اطلاع از قیمت محصولاتبرش صنعتی کاغذو سایر دستگاه های چاپ، به صفحه فروشگاه سایت مراجعه کنید. در صورت موجود نبودن یک کالا، جهت استعلام قیمت کالا اقدام کنید و با کارشناسان فروش سایت در تماس باشید.

چگونه بهترین تامین کنندگان دستگاه ها، مواد مصرفی و قطعاتبرش کاغذ صنعتیرا پیدا کنیم؟ در وبسایت بازار چاپ ایران میتوانید با تعداد زیادی از تامین کنندگان برش کاغذ صنعتی بدون واسطه ارتباط برقرار کنید. بهترین راه برای خرید دستگاه برش کاغذ صنعتی مستقیم و با بهترین قیمت از تامین کنندگان چیست؟ بازار چاپ ایران امکان ارتباط شما با هزاران فروشنده را فراهم کرده است. شما می توانید به راحتی نسبت بهخرید دستگاه برش کاغذ صنعتیاقدام کنید.

 آیا تامین کنندگان دستگاه برش کاغذ صنعتی می توانند از وبسایت بازار چاپ ایران برای فروش محصولات خود استفاده کنند؟ بله، تولیدکنندگان عزیز می توانند در پنل فروشندگی سایت، اقدام به فروش محصولاتشان کنند. همچنین از قسمت آگهی سایت، نسبت به تبلیغات گسترده محصولات خود بپردازند.

دستگاه های برش صنعتی، عملکردی مشابهدستگاه های برش برقی کاغذدارند. با این تفاوت که برش کاغذ صنعتی، ابعاد بزرگتری دستگاه نسبت به دستگاه های برقی دارد. منبع تغذیه دستگاه های برش صنعتی به دو صورت است که عبارتند از: پنوماتیک و هیدرولیک.

دستگاه برش صنعتی کاغذ

خرید تجهیزات برش صنعتی کاغذ

باخرید تجهیزات برش صنعتیمی‌توانید تعداد زیادی کاغذ را در مدت زمان کوتاهی با کمترین مشکل برش بزنید.

همیشه انتخاب یک دستگاه برش مناسب به نحوی که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد کار مشکلی است.

از این رو حتما قبل از خرید تحقیقات دقیق انجام دهید.

جهت دریافت هرگونه مشاوره درباره دستگاه های حوزهچاپ و بسته بندی، با کارشناسان سایت در تماس باشید.

از برندهای برتربرش کاغذ صنعتی، میتوان پروتک، فلوز، نیکیتا، فلوز، رمو، مهر، اچ.سون، سان وود و ... را نام برد.

خرید انواع دستگاه های برش کاغذ صنعتی با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایرانتماسبگیرید.