تاریخ زن قیمت زن

دستگاه های تاریخ زن قیمت زن، یکی از دستگاه های مهم و پرکاربرد در صنعت تجهیزات بسته بندی میباشد. محصولات بدون داشتن تاریخ تولید و انقضاء قابل اعتماد نیستند به خصوص محصولات و مواد غذایی. برای جلوگیری از این مشکلات و درج اطلاعات محصول برای جلب اعتماد مشتریان، دستگاههای تاریخ زن لازم و ضروری است.
دستگاه های تاریخ زن قیمت زن، جهت درج و چاپ اطلاعات متغیر بر روی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. اطلاعات متغیر، اطلاعاتی هستند که نمی توان به صورت دائم و قبل از فرایند تولید روی بدنه محصولات و یا بسته بندی محصول درج یا چاپ کرد. مانند: تاریخ انقضا ، تاریخ تولید، قیمت، سری ساخت ، سریال یا شمارنده و ...
این اطلاعات موجب اصالت کالا و جلوگیری از تقلب در محصول می گردد. 
دستگاه تاریخ زن معمولا در انتهای خط تولید قرار می گیرد تا عملیات نهایی بسته بندی را انجام دهد. به عبارتی مکمل خط تولید کارخانجات می باشد و فرایند بسته بندی را کامل می کند.

 

انواع تاریخ زن قیمت زن:

دستگاه های تاریخ زن حرارتی( دستی/ نیمه اتوماتیک/ اتوماتیک غلطکی و رومیزی)
دستگاه های جت پرینتر(دستی/ صنعتی)


*** دستگاه های تاریخ زن یکسری محدودیت دارند. با دستگاه های تاریخ زن حرارتی میتوان بر روی سطوح صاف چاپ زد، اما با جت پرینترها روی هر سطح صاف و منحنی میتوان چاپ زد. هم چنین امکان چاپ لوگو و بارکد توسط دستگاه تاریخ زن امکان پذیر نیست و تنها می‌توان تاریخ تولید و انقضا و قیمت را با این دستگاه چاپ کرد.


انواع دستگاه های تاریخ زن بر اساس تکنولوژی استفاده شده:

تاریخ زن های جوهر افشان (ink jet)
تاریخ زن های لیزری 
تاریخ زن های حرارت مستقیم (Direct thermal)
تاریخ زن های حرارتی (Thermal)

انواع تاریخ زن بر اساس تماس:
دستگاه های تاریخ زن تماسی
دستگاه های تاریخ زن غیر تماسی

 

محصولات یا بسته بندی های قابل چاپ توسط تاریخ زن قیمت زن:

با استفاده از این دستگاه ها میتوان بر روی محصولات انواع کد ،تاریخ تولید و انقضا ، قیمت زنی محصول و سایر اطلاعات مورد نیاز را چاپ کرد. برای مثال:
جعبه دستمال کاغذی
سلفون بسته دستمال کاغذی
پاکت متالایز
جعبه محصولات
لیبل محصولات غذایی
لیبل بسته بندی های مواد بهداشتی
انواع لیبل
انواع جعبه
انواع سلفون
بسته بندی حبوبات
بسته بندی پاکت ادویه
و ....

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص هریک از تاریخ زن ها و مواد مصرفی، بر روی محصول مورد نظر خود کلیک نمایید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

همچنین جهت خرید و یا استعلام قیمت هریک از انواع دستگاه تاریخ زن یا مواد مصرفی می توانید با کارشناسان فروش بازار چاپ ایران در تماس باشید.

 


خرید و قیمت تاریخ زن قیمت زن:

قیمت دستگاه های تاریخزن به عواملی مانند کارایی، عملکرد، سایز، قطعات، سرعت چاپ و دیگر موارد بستگی دارد که این موضوعات بسته به شرایط و محیطی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، متفاوت است.
دستگاه های که برای خط های قوی و تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند هزینه بالاتری نسبت به انواع کوچکتر دارند.


هنگام خرید نیز به تیراژ محصولاتتان توجه کنید و بر اساس آن خریدتان را انجام دهید. اگر شما یک سری محصول تولیدی با تیراژ بسیار پایین دارید لازم به تهیه دستگاه های گران قیمت نیست بلکه یک دستگاه کوچک باکیفیت نیز نیاز شما را برطرف می کند. 
پس سعی کنید متناسب با نوع فعالیت خود و بودجه ای که دارید از این دستگاه ها استفاده کنید. همچنین شما می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا با کسب اطلاعات کامل و دریافت جزئیات اقدام به خرید کنید.