محصولات - تونر-شارژ-فتوکپی-سیاه-سفید

تونرهای فتوکپی سیاه سفید که در بطری ها و بسته بندی های متفاوت با مقدار گرمی یا کیلویی (از 45 گرم تا 10 کیلوگرم) عرضه می شود را تونر شارژ مینامند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید هستید و می‌توانید با کلیک روی هر کدام، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.

تونر شارژ سیاه سفید:

اگر در زمینه‌ی چاپ و فتوکپی فعالیت می‌کنید، به خوبی با اهمیت اخطار اتمام "تونر شارژ" آشنا هستید. چرخه‌ی فعالیت شما به طور مستقیم با شارژ مجدد تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید کارتریج دستگاه مربوط است. پودری که کیفیت چاپ و سلامت دستگاه شما مستقیما از آن تاثیر می‌گیرد. 

تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید از ذرات بسیار ریزی از جنس کربن و رزین ساخته شده است و از تاثیرگذارترین عوامل در کیفیت چاپ دستگاه های فتوکپی سیاه سفید میباشد. تونر ماده‌ی پودری شکلی‌ست که در محفظه‌ی کارتریج جای گرفته و تمام فعالیت دستگاه چاپ شما به آن بستگی دارد. این ماده که از ذرات ریز پودری تشکیل شده، با کمک انرژی الکترواستاتیک، تصاویر مربوطه را بر روی کاغذ ترسیم می‌کند. این پودر با کمک این انرژی داغ شده و رنگ سیاه خود را با وضوح بالا بر روی کاغذ بر جای خواهد گذاشت. به این شکل چاپ روی کاغذ با کیفیتی چشمگیر و بالا به انجام خواهد رسید. 

از برندهای مطرح تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید میتوان ریکو، اچ پی، کانن، توشیبا و زیراکس و ... را نام برد.

 

قیمت تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید:

قیمت تونر شارژ سیاه سفید با توجه به نوع و برند، متفاوت می باشد که در دو دسته میتوان تعریف کرد:

تونر شارژ اورجینال و تونر شارژ طرح

تونرهای شارژ اورجینال توسط شرکت تولیدکننده دستگاه کپی تولید می شوند و قیمت بالاتری دارند. 

تونرهای طرح توسط تولیدکنندگان فرعی تولید میشوند قیمت پایین تری دارند.

 

هنگام خرید تونر شارژ سیاه سفید توجه داشته باشید:

 از تونر شارژی استفاده بکنید که با مدل دستگاه و کارتریج سازگار باشد تا هم افت کیفیت کپی نداشته باشید و هم دستگاه آسیب نبیند.

نکته‌ی مهم دیگر کوچک بودن ذرات تشکیل‌ دهنده‌ی تونر می‌باشد هرچه ذرات تونر کوچکتر باشد کیفیت چاپ بیشتر خواهد بود.

 

نکات مهم استفاده از تونر شارژ:

اولین نکته این است که قبل از شارژ کارتریج، فضای داخل کارتریج را کاملا خالی یا بادگیری کنید.

قبل از باز کردن در قوطی، به خوبی آن را تکان دهید و سپس به آرامی باز کنید.

مراقب باشید تونر را تنفس نکنید.

مراقب باشید تونر با چشم تماس نداشته باشد.

تونر را در محیط خشک و خنک(دمای مابین 2 تا 35 درجه سانتی گراد )نگهداری کنید.

 

خرید تونر شارژ فتوکپی:

زمانی‌ که دستگاه فتوکپی شما نیاز به شارژ مجدد این پودر دارد، این نکته که شما از چه برندی خرید می‌کنید، آیا این برند با کارتریج شما تطابق دارد؟ آیا اصلا تونر شارژ فتوکپی که می‌خواهید بخرید، اورجینال و اصل هست؛ از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود. این‌جاست که اگر می‌خواهید بالاترین کیفیت استاندارد چاپ را روی برگه‌های کاغذ مشاهده کنید، می‌بایست هنگام انتخاب محصول مدنظر خود حسابی دقت کنید. 

تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید برندهای متعددی دارد. بسته به نوع کارتریج دستگاهی که شما استفاده می‌کنید، نوع تونر فتوکپی تفاوت دارد. اگرچه پایه مواد سازنده‌ی هر محصول تقریبا با هم یکسان است، نوع پودر پلاستیکی و یا سایر موادی که در تونر شما به کار می‌رود، باعث می‌شود که به عنوان مثال تونر اچ‌پی، با تونر سامسونگ و... تفاوت داشته باشد. بنابراین ابتدا نیاز است به مدل کارتریج خود دقت کنید و سپس اقدام به خرید تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید مورد نظر نمایید. مواد سازنده‌ی مرغوب در پودر، شارژ الکترونیکی تونر را متعادل نگه می‌دارند. این تعادل در مواد سازنده و تطابق آن با کارتریج دستگاه شماست که اورجینال بودن و اصالت تونر فتوکپی را اثبات می‌کند.

با توجه به این‌که پیدا کردن نسخه‌ اورجینال تونر شارژ فتوکپی سیاه سفید گاهی ممکن است هزینه‌ی بالایی در بر داشته باشد، بازار چاپ ایران به عنوان تامین کننده‌ی طیف وسیعی از تجهیزات چاپ، بهترین برندهای این محصول را برای شما مهیا نموده است. 

علاوه بر تضمین اصالت کالا و کیفیت بالای آن، بازار چاپ ایران به شما این امکان را می‌دهد تا در کم‌ترین زمان ممکن بتوانید با حداقل قیمت بازار تونر فتوکپی متناسب با دستگاه خود را خریداری کنید و بالاترین کیفیت چاپ را برای خود رقم بزنید. به این شکل، شما بدون زحمت و در اندک زمانی گزینه‌های متعددی از تونر سازگار با دستگاه خود را خواهید یافت، به مقایسه‌ی قیمت خواهید پرداخت و از همه مهم‌تر، با خرید کالایی تضمین شده و مرغوب، سلامت و ماندگاری دستگاه چاپ خود را نیز ضمانت خواهید کرد. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.