محصولات - تونر-کارتریج-فتوکپی-سیاه-سفید

تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید یکی از مواد مصرفی اساسی برای دستگاه‌های فتوکپی‌ست. اگر سروکاری با دستگاه‌های فتوکپی داشته باشید، با بخشی روبرو شده‌اید که ساختاری استوانه‌ای دارد. این بخش در واقع همان کارتریج است که پودری به نام تونر را در خود نگهداری می‌کند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید هستید و می‌توانید با کلیک روی هر کدام، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.

تونر کارتریج سیاه سفید:

تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید، ذرات ریز متشکل از پودر کربن، پلیمرهای خاص، پلی‌استر، رزین ، اکسیدآهن و رنگ (فقط سیاه برای دستگاه های سیاه و سفید) میباشد.

برای اینکه دستگاه فتوکپی شما بتواند چاپی ایده‌آل را به انجام برساند، استفاده از مواد مصرفی مرغوب ضروری‌ست. تونر کارتریج یکی از همین اجزای اساسی و مهم در دستگاه‌های فتوکپی لیزری‌ست که پودر تونر را در دل خود جای داده است. در دستگاه‌های فتوکپی سیاه و سفید، یک تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید اورجینال و مطابق با برند دستگاه، می‌تواند کیفیت چاپ شما را چندین برابر بیشتر کند. 

از برندهای مطرح تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید میتوان ریکو، کانن، سامسونگ، اچ پی , زیراکس , شارپ , توشیبا  و ... را نام برد.

 

خرید بهترین تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید:

تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید، با در بر داشتن پودر سیاه‌رنگ تونر فتوکپی و بکارگیری نیروی الکترواستاتیک برای ایجاد ضربه بر روی کاغذ، تصاویر یا متون دلخواه شما را کپی می‌کند. درون این پودر، کربن سیاهی وجود دارد که وضوح تصویر را تا حد قابل‌توجهی افزایش داده و کیفیت رنگ را بسیار بالا می‌برد. این پودر خشک در واقع حاصل ترکیبات کربن، ذرات پلاستیک، رنگ مشکی و چندین ماده‌ی دیگر است. تونر کارتریج را می‌توان قلب دستگاه فتوکپی شما در نظر گرفت که با ضربات دائم درام بر روی کاغذ، پودر تونر را تبدیل به رنگ داغی می‌کند که طرح‌ها و نقوش مدنظر شما را روی کاغذ منعکس می‌سازد. به همین دلیل هنگام خرید این محصول توصیه می‌شود که آن را با دقت بالا انتخاب کنید. 

برای تشخیص نوع تونر کارتریج اورجینال و طرح دستگاه فتوکپی، بهترین روش بررسی کیفیت چاپ میباشد. تونرهای تولید شده توسط کارخانه سازنده دستگاه یا به عبارتی استفاده از تونر اورجینال، بهترین و متناسب ترین تونر برای استفاده در دستگاه فتوکپی میباشد. چرا که عملکرد و کیفیت کپی دستگاه  به تونر مورد استفاده در دستگاه بستگی دارد و اگر تونر اصل و اورجینال نباشد افت کیفیت کپی را در پی خواهد داشت.

 

خرید اینترنتی تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید:

خرید اینترنتی تونر کارتریج سیاه و سفید از بازار چاپ ایران، در واقع مزایای متعددی برای شما خواهد داشت. اول از همه سلامت دستگاه فتوکپی شما و عملکرد صحیح آن تضمین خواهد شد. چرا که جنس مرغوب تونر کارتریج خریداری شده، تاثیر مستقیمی بر روی افزایش عمر دستگاه چاپ شما هم خواهد داشت. از طرفی دست شما از نظر انتخاب کارتریج مناسب باز خواهد بود و می‌توانید یک تونر کارتریج سیاه و سفید، مطابق با بودجه خود تامین کنید. تنوع در محصولات نیز گزینه‌های انتخابی بیشتری را پیش پای شما خواهد گذاشت. 

در دستگاه‌های فتوکپی سیاه سفید، کیفیت چاپ حرف اول را می‌زند. برای این‌که چاپ به بهترین شکل ممکن به انجام رسد، نیاز است که کارتریج شما بتواند به نحو احسن تونر را برای کپی بر روی کاغذ مهیا کند. اینجاست که اهمیت خرید تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید جنس خوب، خود را بیشتر نشان می‌دهد. 

بازار رقابتی تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید، موجب شده است که هر برند سعی در استفاده از بهترین مواد اولیه چه در ساخت تونر و چه در ساخت کارتریج داشته باشد. جهت سلامت دستگاه شما و برخورداری از بهترین کیفیت چاپ ممکن، بازار چاپ ایران فهرستی از بهترین‌ تونر کارتریج‌های صنعت چاپ و فتوکپی را برای شما تدارک دیده است.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.