تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید جستجو کرده اید
تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید در حال حاضر فاقد محصول می باشد
تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید برای شما تامین شود.

تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید، ازجمله مواد مصرفی دستگاه‌های فتوکپی سیاه و سفید است و مهمترین نقش را در سیستم فرآیند چاپ بر عهده دارد. اگر سروکاری با دستگاه‌های فتوکپی داشته باشید، با بخشی روبرو شده‌اید که ساختاری استوانه‌ای دارد. این بخش در واقع همان کارتریج است که پودری به نام تونر را در خود نگهداری می‌کند.
شما در حال مشاهده کالاهای گروهتونر کارتریج فتوکپی سیاه سفیدهستید و می‌توانید با کلیک روی هر کدام، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.

قیمت تونر کارتریج سیاه سفید

قیمت تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفیدبه عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت کارتریج های اصل و فابریک به دلیل داشتن مواد اورجینال، بیشتر است. قیمت کارتریج های طرح از لحاظ اقتصادی به‌صرفه‌تر است و قیمت کمتری نسبت به کارتریج های فابریک دارند.
البته این صرف کردن هزینه، بستگی به انتظار شما از کیفیت چاپ دارد. اگر به دنبال بهترین کیفیت چاپ هستید همیشه از نوع اورجینال استفاده کنید. اما اگر کیفیت چاپ برایتان از اهمیت کمتری برخوردار است، استفاده از کارتریج‌های طرح می تواند مقرون به صرفه میباشد.


خرید کارتریج تونر سیاه سفید

مهمترین عامل در خریددستگاه‌های فتوکپی سیاه سفید، کارتریج و تونر و مواد مصرفی آن است. چرا که مهم ترین سوال مشتریان، درباره ی دستگاه هزینه قطعات و مواد مصرفی خصوصا کارتریج، تونر و قطعات آن می باشد. برای پاسخ به این سوال باید گفت هیچگاه کمبود کارتریج، تونر، قطعات و مواد مصرفی دستگاههای کپی سیاه و سفید را در بازار چاپ ایران احساس نخواهید کرد.
برای خریدتونر کارتریج فتوکپی سیاه سفیدابتدا بایستی نوع دستگاه کپی خود را مشخص نمایید. کارتریج ها، برحسب نوع و برند سازنده دستگاه های کپی متفاوت است. به همین دلیل شما باید بنا بر مدل و برند دستگاه خود اقدام به خرید انواع کارتریج نمایید.
هنگام خرید نیز این نکته را به یاد داشته باشید که خرید کارتریج اصل و فابریک باعث می‌شود که دستگاه کپی شما عمر مفید و طولانی‌تری داشته باشد و علاوه بر آن از کیفیت و وضوح چاپ بالاتری نیز برخوردار شود.

برای تشخیص نوع تونر کارتریج اورجینال و طرح دستگاه فتوکپی، بهترین روش بررسی کیفیت چاپ می‌باشد. کارتریج های تولید شده توسط کارخانه سازنده دستگاه یا به عبارتی استفاده از تونر اورجینال، بهترین و متناسب ترین تونر برای استفاده در دستگاه فتوکپی می‌باشد. چرا که عملکرد و کیفیت کپی دستگاه در استفاده از تونر کارتریج اصل و اورجینال نسبت به کارتریجهای طرح تفاوت زیادی دارد.

تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید

 


شارژ کارتریج تونر

اگر سالانه نیاز به خرید چندباره کارترج دارد و دنبال جایگزین برای خرید مداوم کارتریج هستید، می توانید از روش شارژ کارتریج استفاده کنید. در این حالت، هزینه خرید کارتریج برایتان کم می شود اما باید دقت کنید که توسط متخصص و کارشناسان انجام شود تا به کارتریج آسیبی وارد نشود.


کارتربج تونر با کیفیت، چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

 • اندازه ذرات کوچک تونر
 • پوشش مناسب، کامل و بدون رگه
 • وضوح در خطوط نازک . به همین ترتیب
 • ثبات روی کاغذ


بازده چاپ کارتریج تونر مشکی

 • بازده کارتریج بستگی به موارد زیر دارد:
 • مدل کارتریج
 • میزان تونر داخل کارتریج
 • نوع کپی


طول عمر کارتریج تونر چقدر است ؟

کارتریج های تونر طول عمر بالایی دارند. اما برای بالا بردن عمر مفید کارتریج، رعایت نکات زیر الزامی است:

 • کارتریج تونر کپی را در یک محیط مناسب و در دمای اتاق نگه‌دارید. ترجیحاً در یک فضای تاریک مانند کشو یک میز یا کابینت قرار دهید.
 • اگر برای مدت زیادی از کارتریج استفاده نمیکنید حتما توصیه می شود آن را در محیطی خشک و دور از نور نگهداری کنید. و اگر خواستید کارتریجی که چند مدت بدون استفاده مانده است را استفاده کنید، حتما آن را تکان دهید تا پودر داخل آن از حالت فشرده خارج شود.
 • کارتریج تونر کپی را به‌صورت افقی نگهداری کنید.
 • کارتریج‌های تونر دارای یک تراشه کوچک به نام چیپست هستند. این قطعه بسیار حساس است آن را لمس نکنید، زیرا ممکن است باعث اتصال نامناسب با دستگاه کپی شما شود.
 • قبل از نصب کارتریج تونرکپی خود، کارتریج را به‌آرامی و به صورت افقی تکان دهید. تا پودر تونر اگر در دواره ها گیر کرده توزیع شود.
 • کارتریج را قبل از این‌که آماده نصب شود از بسته‌بندی خارج نکنید.

 

 


اجزای تشکیل دهنده تونر کارتریج سیاه سفید

تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید، ذرات ریز متشکل از پودر کربن، پلیمرهای خاص، پلی‌استر، رزین ، اکسیدآهن و رنگ (فقط سیاه برای دستگاه های سیاه و سفید) میباشد.
برای اینکه دستگاه فتوکپی شما بتواند چاپی ایده‌آل را به انجام برساند، استفاده از مواد مصرفی مرغوب ضروری‌ست. تونر کارتریج یکی از همین اجزای اساسی و مهم در دستگاه‌های فتوکپی لیزری‌ست که پودر تونر را در دل خود جای داده است. در دستگاه‌های فتوکپی سیاه و سفید، یک تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید اورجینال و مطابق با برند دستگاه، می‌تواند کیفیتچاپ و بسته بندیشما را چندین برابر بیشتر کند. 
از برندهای مطرحتونر کارتریج سیاه سفیدمیتوان ریکو، کانن، سامسونگ، اچ پی , زیراکس , شارپ , توشیبا و ... را نام برد.


خرید اینترنتی تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید

خرید اینترنتیتونر کارتریج سیاه سفیداز بازار چاپ ایران، در واقع مزایای متعددی برای شما خواهد داشت. اول از همه سلامت دستگاه فتوکپی شما و عملکرد صحیح آن تضمین خواهد شد. چرا که جنس مرغوب تونر کارتریج خریداری شده، تاثیر مستقیمی بر روی افزایش عمر دستگاه چاپ شما هم خواهد داشت. از طرفی دست شما از نظر انتخاب کارتریج مناسب باز خواهد بود و می‌توانید یک تونر کارتریج سیاه سفید، مطابق با بودجه خود تامین کنید. تنوع در محصولات نیز گزینه‌های انتخابی بیشتری را پیش پای شما خواهد گذاشت.
 

جمع بندی

دردستگاه‌های فتوکپی سیاه سفید، کیفیت چاپ حرف اول را می‌زند. برای این‌که چاپ به بهترین شکل ممکن به انجام رسد، نیاز است که کارتریج شما بتواند به نحو احسن تونر را برای کپی بر روی کاغذ مهیا کند. اینجاست که اهمیتخرید تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفیدجنس خوب، خود را بیشتر نشان می‌دهد. 
بازار رقابتی تونر کارتریج فتوکپی سیاه سفید، موجب شده است که هر برند سعی در استفاده از بهترین مواد اولیه چه در ساخت تونر و چه در ساخت کارتریج داشته باشد. جهت سلامت دستگاه شما و برخورداری از بهترین کیفیت چاپ ممکن، بازار چاپ ایران فهرستی از بهترین‌ تونر کارتریج‌های صنعت چاپ و فتوکپی را برای شما تدارک دیده است.
در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانیبازار چاپ ایرانتماس بگیرید.