جلد سازی

جلدسازیفرآیندی است که در آن یک جلد (پوشش خارجی یا کاور) به یک محصول چاپی یا یک اثر هنری افزوده می‌شود تا ظاهر آن را بهبود بخشد و یا جلد آن را تزئین کند. این فرآیند معمولاً در صنعت چاپ، نشر کتب، تولید مجلات، و سایر حوزه‌های مرتبط به کار می‌رود.

در جلدسازی از انواع مختلفی از جلدها و مواد استفاده می شود، از جمله جلد‌های چرمی، جلد‌های کاغذی، جلد‌های پلاستیکی یا جلد‌های فویل گذاری شده. 

 

انواع جلدسازی

جلد سازی به دو طریق انجام می گیرد گاهی به صورت جلد سخت و گاهی به صورت جلد نرم. بسته به پروسه چاپی، یکی از این دو روش انجام می گیرد.

 

دستگاه جلدسازی

دستگاه جلد سازی یا دستگاه تولید جلد، برای تولید انواع جلد با اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و ساخته می شود. روشی سریع و دقیق برای تولید جلد در هر تیراژ مدنظر می باشد و در تولید جلد کتاب ها، آلبوم های عکس، زونکن، تقویم، جعبه هایCD، تابلوهای دیواری و رومیزی و ... کاربرد دارد.

 

هنگام خرید دستگاه جلد سازی، باید به موارد زیر توجه کرد:

  • ابعاد دستگاه
  • حداکثر اندازه پشتیبانی کننده کتاب( یا هر وسیله مدنظر برای جلدسازی)
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

 

خرید انواع دستگاه های جلد سازی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.