جوهر پلاتر

جوهر پلاتر

دستگاههای پلاتر که برای چاپ تصاویر بزرگ و عریض استفاده می شود، مانند هر چاپگر و هر دستگاهی برای انجام فرایند چاپ به یک ماده مصرفی نیاز دارد. به این ماده مصرفی در این دستگاهها، جوهر پلاتر گفته می شود.

 

محل ذخیره جوهر پلاتر

جوهر ها در مخزن کارتریج پلاتر ذخیره می شوند تا رنگ مورد نیاز پلاترهای جوهر افشان را هنگام چاپ روی کاغذ تامین کنند. چاپ توسط این پلاترها، به وسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی کاغذ از طریق منافذ بسیار ریزی انجام می شود. هر کدام از کارتریج ها دارای چیپست مخصوص به خود هستند که میزان چاپ و جوهر درون کارتریج را می شمارند و به دستگاه انتقال می دهند.

 

نکاتی برای خرید جوهر پلاتر

هنگام خرید این ماده مصرفی به این نکات توجه کنید:
سازگاری جوهر با مدل پلاتر: حتما دقت کنید جوهری که تهیه می کنید با مدل پلاترتان تطابق داشته باشد. چون جوهرها مطابق با ساختار پلاترها، فرمول بندی و تولید می شوند تا از گرفتگی نازلها و هد در مرور زمان جلوگیری شود.
میزان حجم: جوهرهای پلاتر معمولا در بطریهای لیتری عرضه می شوند. حین خرید دقت کنید به چه حجمی نیاز دارید و بر اساس نیاز اقدام کنید.
کیفیت: جوهر با کیفیت کم یا نامرغوب باعث کاهش کیفیت چاپ پلاتر خواهد شد. همچنین علاوه بر کاهش کیفیت چاپ، احتمال آسیب به دستگاه نیز وجود دارد.

 

خرید اینترنتی جوهر پلاتر

در مراکز چاپ دیجیتال و مراکزی که کسب و کارشان با پلاترها است، تهیه ملزومات و مواد مصرفی مرتبط با دستگاه های پلاتر بسیار مهم است. از آن جایی که بسیاری از اقلام و قطعات مرتبط به دستگاه پلاتر به راحتی در دسترس نبوده و در اغلب شهرستان ها به ندرت یافت می شود، پیدا کردن یک مرکز آنلاین که این محصولات را به کاربران ارائه کند بهترین کار است.
در بازار چاپ ایران علاوه بر خرید دستگاه های پلاتر، کلیه ملزومات و مواد مصرفی مربوط به این دستگاه ها از جمله جوهر پلاتر را به راحتی و به صورت آنلاین می توانید خریداری کنید.
تمام محصولات در این سایت با مناسب ترین قیمت ها در دسترس است و در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید. اگر قصد خرید جوهر پلاتر دارید، از طریق همین صفحه می توانید اقدام کنید. و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا درخواست مشاوره می توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

قیمت جوهر پلاتر

جوهر پلاتر، مهم ترین ماده مصرفی هر پلاتر است. شما باید قبل از خرید این دستگاه ها، حتما از قیمت مواد مصرفی جوهر و کارتریج آن مطلع باشید.
به صورت کلی نمیتوان قیمت ثابتی برای جوهر پلاترها در نظر گرفت. اما عواملی مانند برند، حجم بطری، طرح یا درجه یک بودن جوهر در قیمت نهایی موثر است.
ولی در کل جوهر پلاتر، معمولا دارای قیمت مناسبی است و به راحتی می توانید این محصول را تهیه کنید.