محصولات - دستگاه اسکنر رومیزی

انتقال تصاویر فیزیکی به شکل‌های دیجیتال را اسکن میگویند، که توسط اسکنر صورت میگیرد. اسکنر رومیزی یا اسکنر تخت با انتقال دقیق جزئیات و وضوح بالا، تولید تصاویر دیجیتال با کیفیت بالا را تضمین میکند. و به دلیل قیمت مناسب و کاربری راحت، رایج ترین نوع اسکنر در خانه، دفاتر، شرکتها و ادارات می باشد. شما در حال مشاهده کالاهای گروه اسکنر رومیزی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از اسکنرها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.

دستگاه اسکنر رومیزی:

اسکنر رومیزی یا اسکنر تخت که یک سطح اسکن صاف و تخت دارند، از دستگاه های ورودی کامپیوتر هستند که یک نسخه الکترونیکی از سند را ایجاد می‌کنند که می توان آنها را بر روی کامپیوتر مشاهده و ویرایش کرد.

میتوان گفت هدف اسکنرها افزایش کارایی، سرعت و همچنین جایگزینی فایل‌های فیزیکی به فایل‌های دیجیتال است.

 

نحوه اتصال اسکنر رومیزی:

با استفاده از رابط‌ های مختلف و اغلب با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل می‌شوند.

 

قیمت اسکنر رومیزی:

اکثر اسکنرهای رومیزی موجود در بازار در انواع مختلف و اندازه هایی هستند که برای اهداف مختلف تنظیم شده اند به همین دلیل قیمت اسکنر رومیزی، بسته به عوامل مختلفی از جمله :

  • کیفیت خروجی اسکن
  • کاربرد اسکنر
  • برند
  • اندازه
  • سرعت اسکن

متفاوت است.

 

خرید اسکنر رومیزی:

همچنین علاوه بر قیمت، شما باید  قبل از خرید اسکنر رومیزی، جزئیاتی مانند :

حداکثر اندازه ،تعداد اسکن در روز ، اینکه نیاز به اسکن دو طرفه دارید یا نه و ... را بدانید تا انتخاب و خریدی اگاهانه داشته باشید.

از برندهای مطرح اسکنرهای رومیزی می توان به  اسکن زی ، ای ویژن،  اچ پی ، کداک ، اپسون اشاره کرد.

 

خرید انواع اسکنر رومیزی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از جزئیات فروش محصولات اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با کارشناسان ما در پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.