محصولات - دستگاه اسکنر رومیزی

انتقال تصاویر فیزیکی به شکل‌های دیجیتال را اسکن میگویند، که توسط اسکنر صورت میگیرد. اسکنرهای رومیزی با انتقال دقیق جزئیات و وضوح بالا ، تولید تصاویر دیجیتال با کیفیت بالا را تضمین میکنند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه اسکنر رومیزی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از اسکنرها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.

اسکنرهای رومیزی از دستگاه های ورودی کامپیوتر هستند که یک نسخه الکترونیکی از سند را ایجاد می‌کنند که می توان آنها را بر روی کامپیوتر مشاهده و ویرایش کرد.

میتوان گفت هدف اسکنرها افزایش کارایی ، سرعت و همچنین جایگزینی فایل‌های فیزیکی به فایل‌های دیجیتال است.

 

قیمت اسکنر رومیزی:

اکثر اسکنرهای رومیزی موجود در بازار در انواع مختلف و اندازه هایی هستند که برای اهداف مختلف تنظیم شده اند به همین دلیل  قیمت اسکنرها بسته به عوامل مختلفی از جمله :

  • کیفیت خروجی اسکن 
  • کاربرد اسکنر
  • برند
  • اندازه
  • سرعت اسکن

متفاوت است.

همچنین علاوه بر قیمت، شما باید  قبل از خرید اسکنر رومیزی، جزئیاتی مانند حداکثر اندازه ،تعداد اسکن در روز ، اینکه نیاز به اسکن دو طرفه دارید یا نه و ... را بدانید تا انتخاب و خریدی اگاهانه داشته باشید.

 

از برندهای مطرح اسکنرهای رومیزی می توان به  اسکن زی ، ای ویژن،  اچ پی ، کداک ، اپسون اشاره کرد.

 

نحوه اتصال اسکنر رومیزی:

با استفاده از رابط‌ های مختلف و اغلب با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل می‌شوند.

 

خرید اینترنتی اسکنر رومیزی:

خرید اینترنتی دستگاه اسکنر رومیزی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول و همچنین مشاهده قیمتها بر اساس بودجه ای که دارید ، انتخاب را برایتان آسان میکند.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.