محصولات - دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک

دستگاه تاریخ نیمه اتوماتیک یا پدالی، به دلیل قیمت مناسب و اقتصادی، کاربری آسان و ساده و همچنین سرعت بالای چاپ اطلاعات نسبت به نوع دستی در واحدهای صنعتی و تولید با حجم پایین استفاده می شود و بسیار کاربردی است. شما در حال مشاهده کالاهای گروه تاریخ زن نیمه اتوماتیک هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از دستگاه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک(پدالی):

دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک، با استفاده از پدال و ریبون حرارتی اطلاعات مدنظر را روی محصولات چاپ می کند.

چون در این دستگاه ها اپراتور از فشار پا روی پدال الکتریکی برای چاپ اعداد و حروف مدنظر روی محصول استفاده می کند، فشار و خستگی کمتری را تحمل می کند و بالطبع سرعت عملیات چاپ نیز افزایش می یابد.

 

نحوه کار تاریخ زن نیمه اتوماتیک:

این دستگاه ها با یک تکنولوژی بسیار ساده، اطلاعات را روی محصول چاپ می زنند. پدالی که در این دستگاه ها تعبیه شده است توسط اپراتور فشار داده می شود، غلط شروع به حرکت می کند و اطلاعات مدنظر(تاریخ ، قیمت و سری ساخت  و ...) را روی محصول مربوطه درج می کند.

 

کاربرد تاریخ زن نیمه اتوماتیک:

دستگاه تاریخزن نیمه اتومات، با فشار و حرارت عملیات چاپ را انجام می دهد و جهت درج اطلاعاتی مانند قیمت، تاریخ تولید و تاریخ انقضا بر روی انواع متریال ها مانند پلاستیک، کاغذ، مقوا، لیبل، جعبه، کارتن و ....در صنایع تولیدی با حجم پایین کاربردی است.

 

خرید و قیمت تاریخ زن نیمه اتوماتیک:

این دستگاه ها از لحاظ قیمت، چندان هزینه بر نیستند و قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای دارند اما بهتر است قبل از خرید به این موارد توجه کنید:

  • ابعاد دستگاه: آیا در کارگاه یا تولیدی، محیط کافی برای قرارگیری این دستگاه موجود است؟
  • دستگاه از کدام فونت ها برای چاپ، پشتیبانی می کند؟
  • دستگاه از کدام زبان ها پشتیبانی می کند؟
  • دستگاه تا چند کاراکتر را می تواند درج کند؟
  • قابلیت تنظیم دستگاه به صورت افقی یا عمودی امکانپذیر است؟
  • سرعت چاپ دستگاه در هر دقیقه چقدر است؟
  • قابلیت نصب بر روی کدام دستگاه ها در خط بسته بندی را دارد؟
  • دقت و کیفیت چاپ دستگاه به چه میزان است؟
  • و در آخر به برند، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه نیز حتما توجه کنید.

خرید تاریخ زن نیمه اتوماتیک، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول، در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت و فروش دستگاه ها، اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.