دستگاه تایپ دستی


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید دستگاه تایپ دستی جستجو کرده اید
دستگاه تایپ دستی در حال حاضر فاقد محصول می باشد
دستگاه تایپ دستی در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده دستگاه تایپ دستی هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش دستگاه تایپ دستی در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید دستگاه تایپ دستی از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت دستگاه تایپ دستی برای شما تامین شود.

ماشین تایپ دستی:

ماشین تایپ دستی یا ماشین تایپ کلاسیک که به آن دستگاه تحریر نیز گفته میشد، همانطور که از نامش مشخص است دستگاه تایپی است که به صورت مکانیکی و دستی کار می کند و نیازی به برق ندارد.

دستگاه تایپ دستی، پیچیدگی چندانی ندارد و از یک صفحه کلید و یک بدنه تشکیل شده است. برای کار با این دستگاه کافی است روی کلیدهای دستگاه که حروف الفبا را تشکیل می دهند، ضربه زده شود تا متنی که مدنظر است روی کاغذ درج و به صورت مستقیم تایپ شود.

در گذشته، در تمامی اداره ها و دفاتر یکی از این دستگاه ها برای تایپ نامه ها و اسناد وجود داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مدلهای پیشرفته این دستگاهها و علاوه بر آن دستگاه های پیشرفته تری مانند کامپیوترها در بازار عرضه می شود. اما با این وجود هنوز هستند افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند یا حتی برای کلکسیون قدیمی خودشان اقدام به خریداری این دستگاه ها می کنند.

 

خرید دستگاه تایپ دستی:

هنگام خرید دستگاه تایپ قدیمی، ایرادات ظاهری و مکانیکی دستگاه را بررسی کنید و از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

 

قیمت ماشین تایپ دستی:

قیمت این دستگاههای تایپ قدیمی با توجه به شرکت سازنده، امکانات آن، شکل ظاهر و قدمتی که دارد متفاوت است. 

 

خرید دستگاه های تایپ دستی قدیمی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول، در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها، اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.