محصولات - دستگاه تسمه کش برقی

تسمه کش های برقی که در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار عرضه می شوند، به دلیل افزایش سرعت بسته بندی، دقت و افزایش حجم تولید کالا از پرکاربردترین دستگاه ها در صنعت بسته بندی می باشند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه دستگاه تسمه کش برقی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از دستگاه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه تسمه کش برقی:

در خطوط تولیدی با حجم کار بالا، برای سرعت بخشیدن به عملکرد بسته بندی کالاها از تسمه کش اتوماتیک استفاده می شود. این دستگاهها با برق کار می کنند و با نیروی برق، تسمه کشی را انجام می دهند.

 

ویژگی های تسمه کش برقی:

  • تسمه های مصرفی باید از جنس pp باشد.
  • تسمه ها باید 6 تا 15 میلی متری باید باشد.
  • حداکثر اندازه تسمه مصرفی در این دستگاه ها، 500*600 است.
  • این دستگاه ها سرعت بسیار بالایی در تسمه زنی دارند.
  • دارای تنظیماتی مانند کنترل دمای دوخت، کلاچ کنترل کشش تسمه و... هستند.

 

انواع تسمه کش اتوماتیک:

  • تسمه کش نیمه اتوماتیک: این تسمه کش به صورت رومیزی می باشد و در بسته بندی کارتن های با سایز مختلف، کاربردی است. این نوع تسمه کش از مقرون به صرفه ترین و پرکاربردترین تسمه کش ها می باشد. در این نوع تسمه کش، اپراتور فقط سر تسمه را دور محصول می چرخاند و مابقی عملیات تسمه کشی را خود دستگاه ادامه می دهد.
  • تسمه کش تمام اتوماتیک: به این نوع تسمه کش، تسمه کش دروازه ای نیز گفته می شود و جهت کار در کارخانجات و تولیدی هایی با خط تولید تمام اتوماتیک با حجم کاری بالا، مناسب است. محصولات بعد از بسته بندی اولیه توسط نوار نقاله به سمت این نوع تسمه کش هدایت می شوند و دستگاه به صورت خودکار بسته بندی را تسمه کشی می کند، بدون دخالت اپراتورها.

تسمه کش تمام اتوماتیک، قابلیت استفاده از هر دو تسمه پروپیلن و تسمه پلی‌اتیلن ( ppو pet) را دارد.

استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک، موجب افزایش موثر در سرعت، دقت و تعداد تولید محصولات می شود.

 

***از برند های مطرح تسمه کش های برقی میتوان ترانس پک، جانسون و جم پک را نام برد.

 

قیمت و خرید تسمه کش اتوماتیک:

قیمت این نوع دستگاه‌ها در برندها و کاربردهای مختلف، همچنین امکاناتی که دارند متفاوت است.

خرید انواع تسمه کش برقی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت تسمه کش برقی اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.