محصولات - دستگاه جلد سازی

یکی از مهمترین بخشهای صحافی جلد سازی است، دستگاههای جلدسازی این کار را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می دهند و در تولید جلد کتابها، آلبومهای عکس و .. مورد استفاده قرار می گیرند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه دستگاه تولید جلد هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از دستگاه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه جلد سازی:

دستگاه جلد سازی یا دستگاه تولید جلد، همانطور که از نامش پیداست برای تولید انواع جلد با اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و ساخته می شود.

دستگاه جلد سازی، روشی سریع و دقیق برای تولید جلد در هر تیراژ مدنظر می باشد و در تولید جلد کتاب ها، آلبوم های عکس، زونکن، تقویم، جعبه هایCD، تابلوهای دیواری و رومیزی و ... کاربرد دارد.

تولید و ساخت جلد برای کتاب، آلبوم عکس و با هر مورد دیگر علاوه بر زیبایی که می بخشد، از آنها محافظت می کند و دوا ومقاومتشان را بالا می برد.

 

  • جلد سازی به دو طریق انجام می گیرد گاهی به صورت جلد سخت و گاهی به صورت جلد نرم. بسته به پروسه چاپی، یکی از این دو روش انجام می گیرد.

 

خرید و قیمت دستگاه جلد سازی:

هنگام خرید دستگاه جلد سازی، به این موارد توجه کنید:

  • ابعاد دستگاه
  • حداکثر اندازه پشتیبانی کننده کتاب( یا هر وسیله مدنظر برای جلدسازی)
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

خرید انواع دستگاه جلد سازی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.