محصولات - دستگاه-سیلک-پنوماتیک

دستگاه سیلک پنوماتیک، از فشار باد جهت حرکت کلیشه و قرار گرفتن آن روی سطح قطعه مدنظر استفاده میکند و قابلیت چاپ روی انواع قطعات و جنس های مختلف را دارد. شما در حال مشاهده کالاهای گروه دستگاه چاپ سیلک صنعتی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از دستگاه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه چاپ سیلک پنوماتیک:

دستگاه سیلک پنوماتیک، به این دلیل به این نام نامگذاری شده است که حرکت کلیشه دستگاه به وسیله جت پنوماتیک یعنی با استفاده از فشار باد انجام می گیرد.

***فشار بادی که اعمال می شود با توجه به نوع و جنس قطعه، قابل تنظیم است.

 

قیمت دستگاه سیلک پنوماتیک:

دستگاه سیلک پنوماتیک، چون  از هوا به عنوان ماده مصرفی در ایجاد فشار استفاده می کند، هزینه تامین انرژی ندارد و علاوه بر آن در هنگام ایجاد نشتی چون از لوله های نشتی، هوا خارج می شود قطعات آلوده نمی شوند.

به این دلایل و بسیاری از عوامل دیگر، دستگاههای چاپ سیلک پنوماتیک از پرفروش ترین دستگاه های چاپ سیلک می باشند و قیمت مقرون به صرفه و مناسبی دارند نسبت به کارایی بالا و سرعتی که ارائه می دهند.

 

نحوه کار دستگاه سیلک پنوماتیک:

نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که گذاشتن و برداشتن اجسام توسط اپراتور انجام می گیرد و مابقی کارها توسط دستگاه اعمال می شود. کار با این دستگاه بسیار آسان است و اپراتور مربوطه نیاز به تخصص چندانی ندارد.

 

خرید دستگاه سیلک پنوماتیک:

خرید  انواع دستگاه چاپ سیلک پنوماتیک، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها، اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.