محصولات - دستگاه فکس حرارتی

دستگاههای فکس حرارتی همانطور که از نامشان پیداست از طریق فناوری حرارتی و بدون نیاز به کارتریج، اطلاعات را دریافت و فشرده سازی میکنند و از طریق خط تلفن به دستگاه فکس مقابل ارسال میکنند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه دستگاه فکس حرارتی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر کدام ، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه فکس حرارتی برای پرینت متون بر روی کاغذ از تابش حرارت استفاده میکند و نیازی به کارتریج ندارد و از کاغذهای معمولی پشتیبانی نمی کند ، از کاغذ های مخصوص که به گرما حساس می باشد پشتیبانی می کند.

دستگاه های فکس حرارتی بسیار کم هزینه هستند و دوام بالایی دارند و دیر استهلاک می یابند اما معایبی نیز دارند از جمله اینکه جنس خاص کاغذ مورد استفاده در دستگاههای فکس به گونه ای است که کیفیت و دوام پرینت خروجی کم است و اطلاعات روی برگه ها به مرور زمان پاک میشوند به همین دلیل بسایری از سازمانها و ادارات فکس های دریافتی خود را از طریق فکس حرارتی ذخیره نمیکنند .
 

خرید فکس حرارتی:

هنگام خرید دستگاه فکس حرارتی به این موارد توجه کنید:

  • ابعاد  و وزن دستگاه
  • سایز کاغذ
  • حافظه فکس
  • گارانتی

 

از برندهای مطرح دستگاههای فکس حرارتی میتوان پاناسونیک ، شارپ ، برادر و ... نام برد.

 

خرید اینترنتی فکس حرارتی :

خرید اینترنتی دستگاه فکس حرارتی ، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول و همچنین مشاهده قیمتها بر اساس بودجه ای که دارید ، انتخاب را برایتان آسان میکند.

 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.