محصولات - دستگاه-پرینتر-حرارتی

فیش پرینتر که با نامهای پرینتر حرارتی، ترمال پرینتر، دستگاه صدور فاکتور، دستگاه صدور فیش، دستگاه فیش زن، چاپگر فاکتور و ... نیز شناخته شده است، دستگاهی است که با حرارت فرایند چاپ را پیش میبرد و رسید و فیش و فاکتور چاپ میکند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه فیش پرینتر هستید و می‌توانید با کلیک روی هر کدام، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.

چاپگر حرارتی:

فیش پرینتر یا چاپگر حرارتی از جمله دستگاههای ماشین های اداری می باشد که در درمانگاه ها، مطب ها، رستوران ها و فست فود ها، پیک ها، تاکسی تلفنی ها و ... کاربرد دارد و وظیفه صدور فاکتور و فیش را عهده دار است.

 

پرینترهای حرارتی از دو نوع تکنولوژی چاپ استفاده می کنند:

پرینتر حرارتی مستقیم: این پرینترها، نیاز به کاغذ حرارتی مخصوص دارند که به گرما واکنش نشان میدهد. پرینترهای حرارت مستقیم اغلب تصاویر سیاه و سفید تولید می کنند و برای چاپ رسید، بلیط و چیزهایی استفاده می شود که ماندگاری زیادی ندارند، استفاده میشود.

پرینتر انتقال حرارت: در این پرینترها چاپ با استفاده از یک ریبون انجام می گیرد و بر خلاف پرینتر حرارت مستقیم، به یک یا دو رنگ محدود نمی شود و در کارهای گرافیکی مزیت بیشتری دارد. این پرینترها برای چاپ بارکد، اتیکت و مواردی که باید چاپ ماندگار باشد استفاده می شود.

پرینترهای حرارت مستقیم معمولا ارزانتر از پرینترهای انتقال حرارت هستند، چرا که نیاز به ریبون ندارند و کاغذهای حرارتی هم ارزان می باشد.

 

خرید و قیمت فیش پرینتر حرارتی(فیش زن):

هنگام خرید فیش پرینتر، حتما به این موارد توجه کنید:

  • سرعت چاپ
  • نوع رول ها یا لیبل هایی که از آن پشتیبانی می کند.
  • تعداد حسگرهای تعبیه شده در دستگاه
  • کیفیت و رزولوشن چاپ
  • پورت اتصال

از برندهای مطرح فیش پرینترها، میتوان  اپسون، بیکسلون، سیتیزن، بیانگ، تایسون و پروتک را نام برد.

خرید انواع پرینتر حرارتی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، می توانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.