محصولات - دستگاه پرینتر PVC

پرینتر چاپ کارت PVC برای چاپ روی کارتهای خام پی وی سی جهت صدور کارت شناسایی، کارت پرسنلی، کارت بانکی، کارت هدیه، کارت اعتباری، کارت تخفیف و ... مورد استفاده قرار می گیرد. شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر چاپ کارت PVC هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از پرینترها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه پرینتر PVC:

برای چاپ کارت شناسایی، کارت پرسنلی، کارت بانکی و ... از دستگاه چاپ کارت PVC، استفاده می شود. این پرینترها دارای قابلیت چاپ بر روی انواع کارت های پی وی سی و کارت های هوشمند می باشند.

از برندهای مطرح پرینتر چاپ کارت PVC، می توان هایتی Hiti، فارگو Fargo، زبرا Zebra، اولیس Evolis، مجیکارد Magicard و ... را نام برد.

 

انواع چاپگر کارت  PVC بر اساس هد:

  1. چاپگر چاپ غیر مستقیم: تصویر ابتدا چاپ و سپس روی کارت منتقل می شود و هد دستگاه با کارت تماس مستقیم ندارد.
  2. چاپگر مستقیم: تصویر مستقیم روی کارت چاپ می شود و هد دستگاه با کارت تماس مستقیم دارد.

 

قیمت و خرید پرینتر کارت PVC:

پرینترهای چاپ کارت پی وی سی، در انواع مدلها با قابلیتهای متفاوت وجود دارد. بنابراین ابتدا نیاز خود را سنجیده و بر اساس بودجه و نیازتان دستگاه مدنظرتان را خرید کنید. قبل از خرید پرینتر چاپ کارت PVC، به این نکات نیز توجه کنید:

  • تعداد تیراژ کارت PVC در سال
  • کیفیت چاپ
  • میزان دوام و ماندگاری چاپ
  • میزان نیاز به چاپ یک رو یا دورو

قیمت پرینتر چاپ کارت پی وی سی، بر اساس مدل های مختلف و کاربرد و هزینه متفاوت است.

 

خرید انواع پرینتر چاپ کارت، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول، در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها، اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، می توانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.