محصولات - دستگاه چاپ ملخی

دستگاه های چاپ ملخی از قدیمی ترین ماشین های چاپ می باشند و نسبت به دستگاههای چاپ افست از سرعت و کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند. اما با این حال در پروژه های چاپی با تیراژ کم، هنوز مورد استفاده قرار می گیرد. شما در حال مشاهده کالاهای گروه دستگاه چاپ ملخی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از دستگاه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه چاپ ملخی:

دستگاه چاپ ملخی، از قدیمی ترین دستگاه های چاپ به شمار می رود. 

با اینکه نسل این دستگاه ها منقرض شده است ولی هنوز کارهای چاپ در تیراژهای پایین مانند چاپ کارت ویزیت، فرم های عمومی، اعلامیه و ... توسط دستگاههای ملخی با استفاده از حروف سربی، قالب های برش و کلیشه های فلزی انجام می گیرد.

 

نحوه کار چاپ ملخی:

دستگاه های چاپ ملخی، با استفاده از حروف سربی و کلیشه ها عملیات چاپ را انجام می دهند. حروف سربی روی پایه های مخصوص قرار گرفته و به جوهر آغشته می شود و سپس روی کاغذ چاپ می خورند. البته این نکته نیز قابل توجه است که این دستگاه ها فقط با یک رنگ می توانند روی مقوا یا کاغذ چاپ بزنند.

***دستگاه های چاپ ملخی نسبت به دستگاه های چاپ افست، از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است .

به عبارتی برای زدن طرح با چاپ ملخی، نیاز است که کلیشه سربی ساخته شود.

 

خرید و قیمت دستگاه چاپ ملخی:

خرید دستگاه چاپ ملخی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول، در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه های ملخی، اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.