دستگاه چاک زن کارتن


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید دستگاه چاک زن کارتن جستجو کرده اید
دستگاه چاک زن کارتن در حال حاضر فاقد محصول می باشد
دستگاه چاک زن کارتن در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده دستگاه چاک زن کارتن هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش دستگاه چاک زن کارتن در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید دستگاه چاک زن کارتن از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت دستگاه چاک زن کارتن برای شما تامین شود.

دستگاه چاک زن کارتن

یکی از مهم ترین دستگاههای خط تولید کارتن،دستگاه چاک زناست که قسمت های مورد نیاز کارتن یا جعبه را چاک می زند(قسمت های شیار کارتن که برای بسته شدن درب کارتن است). در مرحله بعد، کارتن توسط دستگاه دایکات برش داده شود و سایر مراحل تولید کارتن طی شود.

 

انواع دستگاه چاک زن

چاک زن دستی کارتن

چاک زن دستی در تولید همه کارتن ها کاربردی است اما در تولید کارتن های بزرگ یا به اصطلاح کارتن مادر، در تیراژهای پایین بسیار کاربردی و به صرفه تر است.مانند کارتن یخچال، کارتن تلویزیون و ...

چاک زن دستی تنظیمات ساده ای دارد و کار با آن بسیار آسان است و نیاز به تخصص خاصی نمی باشد.علاوه بر آن از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند و قیمت آنچنان بالایی ندارند. این نوع چاک زن، انواع کارتن های 3 لایه و پنج لایه را می تواند چاک بزند.

 

چاک زن اتومات کارتن

دستگاه چاک زن اتومات برای تولید کارتن های بدون چاپ در تیراژهای بالا مناسب است.مانند کارتن خیار، کارتن کدو و ...

 

خرید دستگاه چاک زن کارتن

هنگامخرید دستگاه چاک زن، علاوه بر قیمت باید به موارد زیر هم توجه کرد:

  • قطعات به کار رفته در دستگاه
  • جنس تیغه های دستگاه
  • سیستم ایمنی دستگاه
  • ابعاد دستگاه
  • گارانتی و خدمات پس از فروش(ضمانت تعمیر و تعویض قطعات دستگاه)

خرید انواع چاک زن کارتن، دربازار چاپ ایران با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول بر اساس بودجه ای که دارید  امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول از مشخصات فنی و جزئیات قیمت وفروش دستگاه چاک زن کارتن، اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانیبازار چاپ ایرانتماسبگیرید.