محصولات - دستگاه چاک زن کارتن

دستگاه چاک زن کارتن، یکی از دستگاههای ضروری در خطوط تولید کارتن و جعبه می باشد. این دستگاه قسمت های مورد نیاز کارتن و جعبه را چاک می زند تا کارتن برای سایر مراحل تولید آماده شود. این دستگاه ها در دو نوع اتومات و دستی در بازار عرضه می شوند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه دستگاه چاک زن کارتن هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از دستگاه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

دستگاه چاک زن کارتن:

یکی از مهم ترین دستگاههای خط تولید کارتن، دستگاه چاک زن است که قسمت های مورد نیاز کارتن یا جعبه را چاک می زند(قسمت های شیار کارتن که برای بسته شدن درب کارتن است). در مرحله بعد، کارتن توسط دستگاه دایکات برش داده شود و سایر مراحل تولید کارتن طی شود.

 

انواع دستگاه چاک زن:

  • چاک زن دستی کارتن: چاک زن دستی در تولید همه کارتن ها کاربردی است اما در تولید کارتن های بزرگ یا به اصطلاح کارتن مادر، در تیراژهای پایین بسیار کاربردی و به صرفه تر است.مانند کارتن یخچال، کارتن تلویزیون و ...

چاک زن دستی تنظیمات ساده ای دارد و کار با آن بسیار آسان است و نیاز به تخصص خاصی نمی باشد.علاوه بر آن از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند و قیمت آنچنان بالایی ندارند. این نوع چاک زن، انواع کارتن های 3 لایه و پنج لایه را می تواند چاک بزند.

 

  • چاک زن اتومات کارتن: دستگاه چاک زن اتومات برای تولید کارتن های بدون چاپ در تیراژهای بالا مناسب است.مانند کارتن خیار، کارتن کدو و ...

 

خرید دستگاه چاک زن کارتن:

هنگام خرید دستگاه چاک زن، علاوه بر قیمت به این موارد نیز توجه کنید:

  • قطعات به کار رفته در دستگاه
  • جنس تیغه های دستگاه
  • سیستم ایمنی دستگاه
  • ابعاد دستگاه
  • گارانتی و خدمات پس از فروش(ضمانت تعمیر و تعویض قطعات دستگاه)

خرید انواع چاک زن کارتن، در بازار چاپ ایران با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول بر اساس بودجه ای که دارید  امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول از مشخصات فنی و جزئیات قیمت و فروش دستگاه چاک زن کارتن، اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.