دستگاه چسب زن اتوماتیک


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید دستگاه چسب زن اتوماتیک جستجو کرده اید
دستگاه چسب زن اتوماتیک در حال حاضر فاقد محصول می باشد
دستگاه چسب زن اتوماتیک در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده دستگاه چسب زن اتوماتیک هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش دستگاه چسب زن اتوماتیک در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید دستگاه چسب زن اتوماتیک از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت دستگاه چسب زن اتوماتیک برای شما تامین شود.

دستگاه چسب زن اتومات:

دستگاه چسب زن اتوماتیک، یکی از مهم ترین دستگاه های بسته بندی است که برای چسب زدن کارتن استفاده می شود و در انتهای خطوط تولید جهت بسته بندی نهایی نصب می گردد. با توجه به اتومات بودن این دستگاه در کارگاههای تولیدی و کارخانجات با حجم تولید بالا، بسیار کاربردی است.

چسب زن کارتن اتومات در صنایع بسیاری مانند بسته بندی انواع سبزیجات، حبوبات، مواد غذایی  و سایر فراورده ها، بسته بندی قطعات صنعت خودرو سازی،صنعت کاشی و سرامیک،  بسته بندی محصولات دارویی و ... کاربردی است.

در روش های سنتی، کار چسب زدن کارتن خسته کننده بود و خیلی به طول می انجامید. همچنین به نیروی انسانی زیاد نیاز بود. ولی با پیشرفت صنایع و به عرصه درآمدن چسب زن های اتوماتیک، از دشواری شرایط کاسته شد و در کمترین زمان و به سرعت تعداد زیادی کارتن در تیراژهای بالا بسته بندی شده و چسب زنی می شوند.

به عبارتی، این دستگاه ها باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و نیروی کار می شوند.

 

نحوه کار چسب زن کارتن اتوماتیک:

بعد از این که محصول داخل کارتن جاسازی شد، محصول روی نوار نقاله دستگاه چسب زن اتومات کارتن  قرار می گیرد، تسمه به حرکت در می آید و لبه های کارتن خم شده و روی آن چسب زده می شود. البته بسته به قابلیت های دستگاهها، بعضی از آنها می توانند زیر و روی کارتن را به صورت همزمان چسب بزنند.

استفاده از چسب زن اتومات برای کارتن هایی پر که داخلشان محصول قرار گرفته است، مناسب ترین راه برای جلوگیری از باز شدن کارتن در مراحل بعدی است.

 

خرید و قیمت چسب زن اتوماتیک:

هنگام خرید چسب زن اتوماتیک، به این موارد زیر توجه کنید:

  • جنس بدنه دستگاه
  • میزان مصرف انرژی
  • تیراژ بسته بندی
  • کیفیت و دقت چسب زنی
  • توان مصرفی
  • قابلیت چسب زنی پشت و رو
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه چسب زن اتومات کارتن، نسبت به سایر دستگاه های چسب زن قیمت بالاتری دارد. نکته دیگری که وجود دارد این است که ویژگی ها و قابلیت هایی که هر دستگاه دارد و نوسانات ارز دنیا، قیمت هر دستگاه نسبت به دستگاه دیگر متفاوت خواهد بود.

خرید انواع چسب زن کارتن اتومات، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.