دوخت ریلی


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید دوخت ریلی جستجو کرده اید
دوخت ریلی در حال حاضر فاقد محصول می باشد
دوخت ریلی در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده دوخت ریلی هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش دوخت ریلی در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید دوخت ریلی از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت دوخت ریلی برای شما تامین شود.

دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک می تواند انواع پلاستیک، کیسه، نایلون، فویل آلومینیوم و… را دوخت و پرس کرد.

 

انواع دستگاه دوخت پلاستیک در بسته بندی:

دستگاه های دوخت در سه مدل طراحی و تولید می شوند و هر یک از دستگاه ها، دوخت و کارکرد متفاوتی دارند. 

 

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یا دستی:این دستگاه دوخت ابعاد کوچکی دارد، به صورت تک خط دوخت و پرس میکند و برای استفاده در خانه، مغازه ها و ... که ظرفیت تولید زیادی ندارند، جهت بسته بندی انواع حبوبات، قند و شکر، محصولات میوه خشک، سبزی خشک و سرخ شده، آجیل، مواد پودری و ... کاربرد دارد.

 

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی:دستگاه دوخت ریلی، در تیراژهای بالا برای دوخت پلاستیک، نایلون، کیسه و ... به سرعت دوخت میزند و در دو نوع ریلی افقی و ریلی عمودی تولید می شود. دستگاه دوخت ریلی افقی برای مواد خشک مانند حبوبات و خشکبار مناسب است و دستگاه دوخت ریلی عمودی برای مایعات و مواد پودری یا گرانولی مناسب است.

 

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی:دستگاه دوخت پدالی دارای تایمر و المنت حرارتی است و با دقت بالا می تواند به صورت خطی و شطرنجی روی انواع پلاستیک مانند فویل، آلومنیوم، پلی اتیلن و… دوخت بزند و در تولیدی‌ها و کارخانجات بزرگ برای بسته بندی محصولات در وزن های بالا کاربرد دارد.

 

هنگام خرید دستگاه دوخت پلاستیک، باید به موارد زیر توجه کرد:

  • مدل و برند دستگاه
  • جنس بدنه دستگاه
  • نوع دستگاه(ریلی- رومیزی- پدالی- دستی)
  • نوع دوخت (خطی، شطرنجی، تک و یا دو خط)
  • طول دوخت(20 ، 25 ،30 ،35 الی 60 سانتی متر)
  • عرض دوخت( 2 و 5 و 8 و 13 میلیمتر)
  • سرعت دوخت دستگاه
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

 

خرید انواعدستگاه دوخت پلاستیک، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.