سه پایه بوم نمایشگاهی


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید سه پایه بوم نمایشگاهی جستجو کرده اید
سه پایه بوم نمایشگاهی در حال حاضر فاقد محصول می باشد
سه پایه بوم نمایشگاهی در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده سه پایه بوم نمایشگاهی هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش سه پایه بوم نمایشگاهی در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید سه پایه بوم نمایشگاهی از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت سه پایه بوم نمایشگاهی برای شما تامین شود.

سه پایه نمایشگاهی

سه پایه بوم نمایشگاهی، یک ابزار مفید در نمایشگاه ها برای قرار دادن و نمایش تابلوهای مختلف است.

 از مزایای سه پایه های نمایشگاهی، این است که قابلیت تا و خم شدن را دارند و در صورت عدم نیاز به آنها،  امکان جمع و تا شدن دارند.

البته علیرغم نامسه پایه بوم نمایشگاهی، این سه پایه ها تنها در نمایشگاه ها کاربرد ندارد و به دلیل دارا بودن سیستم منعطف در کلاس های آموزشی جهت قرار دادن تخته وایت برد و یا در مکان های دیگر جهت نگه داشتن صفحه های نمایشگر کاربرد دارد و کاربرد آن محدود به فضای نمایشگاه ها و قرار دادن تابلوها نیست.

 

خرید و قیمت سه پایه بوم نمایشگاهی

بسته به دو فاکتور، قیمت سه پایه ها متفاوت خواهد بود:

  1. جنس سه پایه( مواد آلومینیومی، فولاد ضد زنگ، آهن، چوب، آلیاژهای فلزی، مواد کامپوزیتی و ...)
  2. مدل طراحی سه پایه

سه پایه هایی که از آلیاژهای و فولاد ضد زنگ ساخته می شوند مواد اولیه گرانتری نسبت به سه پایه های آلومینیوم دارند و البته از استحکام بالایی نیز برخوردارند.

سه پایه های چوبی، به دلیل وزن و تنوع طرح های زیاد، پرفروش ترین سه پایه ها هستند.

 

خرید سه پایه بوم نمایشگاهیدر جنس و طرح های مختلف، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت سه پایه ها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایرانتماسبگیرید.