محصولات - سه-پایه-بوم-نمایشگاهی

سه پایه بوم نمایشگاهی، ابزاری است که از آن به عنوان پایه ای مستحکم برای قرار دادن بوم، تابلو های طراحی و ... در نمایشگاه ها استفاده می شود. شما در حال مشاهده کالاهای گروه سه پایه بوم نمایشگاهی هستید و می‌توانید با کلیک روی هر یک از سه پایه ها، اطلاعات مربوط به هر محصول را مشاهده و خرید کنید.
هیچ محصولی وجود ندارد.

سه پایه نمایشگاهی:

سه پایه بوم نمایشگاهی، یک ابزار مفید در نمایشگاه ها برای قرار دادن و نمایش تابلوهای مختلف است.

 از مزایای سه پایه های نمایشگاهی، این است که قابلیت تا و خم شدن را دارند و در صورت عدم نیاز به آنها،  امکان جمع و تا شدن دارند.

البته علیرغم نام سه پایه بوم نمایشگاهی، این سه پایه ها تنها در نمایشگاه ها کاربرد ندارد و به دلیل دارا بودن سیستم منعطف در کلاسهای آموزشی جهت قرار دادن تخته وایت برد و یا در مکانهای دیگر جهت نگه داشتن صفحه های نمایشگر کاربرد دارد و کاربرد آن محدود به فضای نمایشگاه ها و قرار دادن تابلوها نیست.

 

خرید و قیمت سه پایه بوم نمایشگاهی:

بسته به دو فاکتور، قیمت سه پایه ها متفاوت خواهد بود:

  1. جنس سه پایه( مواد آلومینیومی، فولاد ضد زنگ، آهن، چوب، آلیاژهای فلزی، مواد کامپوزیتی و ...)
  2. و مدل طراحی سه پایه

سه پایه هایی که از آلیاژهای و فولاد ضد زنگ ساخته می شوند مواد اولیه گرانتری نسبت به سه پایه های آلومینیوم دارند و البته از استحکام بالایی نیز برخوردارند.

سه پایه های چوبی، به دلیل وزن و تنوع طرح های زیاد، پرفروش ترین سه پایه ها هستند.

 

خرید سه پایه بوم نمایشگاهی در جنس و طرح های مختلف، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت سه پایه ها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.