محصولات - شلنگ جوهر بنر فلکس

شلنگ جوهر دستگاه بنر فلکس، وظیفه ی انتقال جوهر به هد دستگاه چاپ را دارد. این شلنگ رنگ شفافی دارد و در برابر مواد شیمیایی جوهر از مقاومت بالایی برخوردار است.

شلنگ جوهر بنر فلکس:

شلنگ جوهر دستگاه بنر فلکس، یکی از ابزار های داخلی دستگاه چاپ بنر می باشد و وظیفه ی انتقال جوهر به هد دستگاه چاپ را دارد.

همانطور که میدانید دستگاه چاپ بنر فلکس یک دستگاه چاپ به منظور چاپ هایی در سایز بزرگ می باشد. به همین علت ابعاد و سایز ماشین بنر فلکس نیز بسیار بزرگ می باشد. به منظور انتقال جوهر به هد دستگاه چاپ مسافت زیادی وجود دارد این مسافت به وسیله یک شلنگ طی می شود.

 

ویژگی های شلنگ جوهر دستگاه بنر فلکس:

برای معرفی قطر شلنگ جوهر دو عدد ذکر می شود. یکی از این عدد ها که رقم کمتری دارد مربوط می شود به اندازه ی قطر داخلی شلنگ و عدد دوم که رقم بیشتری دارد مربوط می شود به اندازه ی قطر خارجی شلنگ، شلنگ های جوهر دستگاه بنر فلکس بسته به ویژگی های و مشخصات دستگاه دارای قطرهای مختلفی می باشند که برخی از آن ها عبارتند از: 7 در 8/3 ، 5 در 3 و ...

شلنگ جوهر دستگاه بنر، به صورت 6 لاینه می باشد. در هر دستگاه چاپ چهار رنگ اصلی وجود دارد اما دو لاین اضافی شلنگ برای موارد ضروری مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات امکان دارد یک لاین از شلنگ دچار پوسیدگی و سوراخ شود در این حالت می توان از لاین زاپاس شلنگ برای انتقال جوهر دستگاه بنر فلکس استفاده کرد.

شلنگ جوهر دارای رنگی شفاف می باشد. به گونه ای که رنگ جوهر به خوبی از داخل شلنگ مشخص می شود.

 موادی که برای ساخت شلنگ مرکب استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. شلنگ مرکب در مقابل مواد شیمیایی جوهر و سایر حلال هایی که در دستگاه بنر وجود دارد مقاومت بالایی دارد.

شلنگ مرکب از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

سعی کنید شلنگ جوهر مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید. با خرید از یک فروشگاه معتبر خیالتان از بابت اصل بودن جنس راحت خواهد شد.

بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان شلنگ جوهر دستگاههای بنر فلکس، با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد. 

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات قیمت و خرید انواع شلنگ جوهر دستگاه بنر فلکس می توانید با کارشناسان ما در بازار چاپ ایران، تماس بگیرید.