طلاکوب

انواع دستگاه های طلا کوب

 

دستگاه طلاکوب داغی

برای چاپ طلاکوبی روی جلد کتاب، جلد مدارک، تقویم و سررسید، دعوتنامه ها، کارت های عروسی، کارت ویزیت و چاپ روی پارچه، لباس و چرم های مصنوعی استفاده می شود.

دستگاه چاپ طلاکوب داغی، یک دستگاه ایده آل و یک شغل پر درآمد در کارگاه های صحافی کتاب، جلد سازی ها، کانون های تبلیغاتی و دفاتر فنی چاپ و تکثیر و... است.

این دستگاه طرز کار بسیار آسانی دارد و با قابلیت حروف چینی و چاپ کلیشه، کیفیت چاپ خروجی بالایی دارد.

 

نحوه کار طلاکوب داغی

کلیشه مدنظر روی دستگاه نصب و گرم می شود.

محصول زیر کلیشه قرار داده می شود.

کلیشه روی محصول فرود می آید و روی آن فشار داده می شود.

طرح مدنظر روی سطح محصول انتقال داده می شود.

و تمام. یک چاپ برجسته و زیبا تحویل می گیرید.

 

 

دستگاه طلاکوب دیجیتال 

این دستگاه به صورت دیجیتال، کار طلاکوبی را انجام می دهد و نسبت به روش سنتی که چاپ طلاکوبی در آن زمانبر بود، بیماری های ناشی از استفاده از حروف سربی را داشت و علاوه بر آن محدودیت هایی مانند عدم توانایی روی فیبر، کتان و ... را نیز داشت، مزیت های زیادی دارد و به سرعت و آسانی کار طلاکوبی را پیش می برد.

طلاکوب دیجیتال، چون با ترمال هد کار می کند کارهای چاپی را در ظریف ترین و دقیق ترین حالت پردازش می کند و چاپ طلاکوب شده با این دستگاه از ماندگاری و کیفیت بالایی برخوردار است.

دستگاه طلاکوب دیجیتال در دفاتر فنی و صحافی جهت صحافی پایان نامه ها، جلد کتب و دفاتر، لوح های تقدیر، کارت ویزیت، کارت عروسی، تقویم و سررسید، کاتالوگ و ...در تیراژهای بالا بسیار کاربردی است.

این نوع دستگاه طلاکوب با توجه به طراحی و ساخت طبق فناوری های روز دنیا در کمترین زمان و سریعترین عملکرد، بهترین خدمات چاپ طلاکوب را ارائه می دهد.

طلاکوب دیجیتال، سهولت کاربردی بالایی دارد و برای استفاده از آن حتما نياز به اپراتور ماهر نیست و فرد كم تجربه نیز می تواند از آن استفاده كند.

 

هنگام خرید طلاکوب دیجیتال، بایستی به موارد زیر توجه کرد:

  • برند و مدل دستگاه
  • وزن و ابعاد دستگاه
  • میزان سرعت طلاکوبی در روز
  • حداکثر ورودی دستگاه
  • حداکثر عرض چاپ
  • رزولوشن دستگاه
  • کیفیت ترمال هد( مهمترین بخش طلاکوب دیجیتال، ترمال هد آن است که برای خروجی چاپ بهتر، باید دارای کیفیت بالایی باشد)
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

 

خرید انواع طلاکوب های داغی و دیجیتال، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر دستگاه صحافی، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.