فلکسو

دستگاه چاپ فلکسو

دستگاه چاپ فلکسو کارتن،چاپ فلکسوکه نوعی چاپ برجسته است را انجام می دهد و این کار توسط کلیشه (یک صفحه انعطاف پذیر از جنس ژلاتین، لاستیک یا پلیمر) انجام می شود. فلکسو، در کارخانجات چاپ کارتن از دستگاه های پرکاربرد و ضروری می باشد.

البتهدستگاه فلکسو، علاوه بر کارتن روی سطوح مختلف دیگر نیز قابلیت چاپ دارد. مانند چاپ بر روی کاغذهای دیواری، روکش های بسته بندی، مجلات و روزنامه ها، انواع نایلون و نایلکس، چاپ بر روی بسته بندی مواد غذایی، کتاب ها، فرم ها و لیبل ها، چاپ بر روی فویل و سلفون، کارتن، انواع پاکت، چاپ بر روی ساک های کاغذی و پلاستیکی و ...

 

انواع دستگاه چاپ فلکسو

  • دستگاه چاپ فلکسو سیلندر مرکزی: دستگاه سیلندر مرکزی، از بین این سه مورد از دقت بالایی برخوردار است. در این نوع چاپ فلکسو، دستگاه فلکسو حول یک سیلندر مرکزی قرار می گیرد و این دستگاه ها، برای چاپ روی سطوح نازک مناسب هستند. تنها محدودیتی که این دستگاه ها دارند این است که فقط در یک طرف سطح می توانند چاپ بزنند.
  • دستگاه چاپ فلکسو ستونی یا ایستاده: در سیستم چاپ فلکسو ایستاده، هر رنگ سیلندر مخصوص و مستقل خود را به صورت عمود دارد. از این دستگاه، برای چاپ روی سطوح رول ضخیم و سنگین استفاده می کنند و برای سطوح نازک مناسب نیستند. این دستگاه ها در انواع ۲ تا ۸ رنگ تولید می شوند.
  • دستگاه چاپ فلکسو افقی یا خطی: در سیستم چاپ فلکسو افقی، هر رنگ سیلندر جداگانه ای به طور افقی دارد. از این دستگاه، معمولا برای کارهای چاپی ساده استفاده می شود.

 

خرید و قیمت دستگاه چاپ فلکسو

هنگامخرید دستگاه چاپ فلکسو، باید به موارد زیر توجه کرد:

  • تک رنگ یا چند رنگ بودن دستگاه
  • قطعات به کار رفته در دستگاه
  • شماره انیلوکس
  • سیستم انتقال مرکب
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

 

***دستگاه های چاپ تک رنگ فلکسو و دستگاه های 2 رنگ و 4 رنگ و ... طبیعتا اختلاف قیمت زیادی دارند. علاوه بر آن در صورت اتومات بودن دستگاه ها نیز اختلاف قیمت وجود خواهد داشت.

خرید انواعدستگاه چاپ فلکسو، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایرانتماسبگیرید.