ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی جستجو کرده اید
ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی در حال حاضر فاقد محصول می باشد
ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت ژلاتین استامپ جوهر کاغذ کالک و لاک مهر و موم مهرسازی برای شما تامین شود.

کسب و کارهایی که با مهر زدن سر و کار دارند، خشک شدن و یا تمام شدن جوهر مهر، معمولی ترین اتفاق ممکن است. اما به جای دور انداختن استامپ، باید اقدام به تهیه جوهر کنید. جوهر مهر برای شارژ کردن پد داخل استامپ می باشد که با استفاده از آن می توانید استامپ خود را چند باره استفاده نمایید و نیازی به خرید دوباره استامپ نداشته باشید .

 

ویژگی های یک جوهر مهرسازی مرغوب:

  • دارای خاصیت‌ بالای غیر محو شونده
  • عدم استفاده از روغن در ترکیب جوهر
  • غلظت بالا
  • عدم برون ریزی و کثیف کردن محیط
  • قابلیت خشک شوندگی بالا
  • کیفیت مناسب و عمر بالا
  • تنوع در رنگ های مورد نیاز بر اساس کاربرد

 

مواد تشکیل دهنده جوهر استامپ:

جوهر استامپ از ترکیب و مخلوط کربن با تانن ایجاد می شود. به این ترکیب سولفات فرو یا سوفات آهن نیز اضافه می شود.

 

رنگ جوهر استامپ:

جوهر استامپ دارای رنگ های  متفاوت است و فقط به رنگ سیاه خلاصه نمی شود.

رنگ های آبی، قرمز، سبز و سیاه متداول ترین رنگهای جوهر مهرسازی است و در ادارات، سازمانها و شرکتها برای استفاده در استامپ اسناد، مدارک و ... استفاده می کنند.( جوهر های رنگی به دلیل کاربردهای محدودتر، کمتر تولید می شوند)

رنگ آبی معمولا در ادارات و سازمان ها و برای اوراق اداری رسمی استفاده می شود.

رنگ قرمز معمولا برای باطل کردن اسناد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برندهای مطرح جوهر مهرسازی:

برندهای معروفی وجود دارند که در مهرسازی و در زمینه جوهر استامپ فعالیت دارند. این برندها به دلیل کیفیت و ماندگاری بالای محصولاتشان مشهور شده اند. برندهایی مانند پلیکان، کوروش، نانوشونر، trodat، Gold land  و ...

 

استامپ و جوهر استامپ:

برای ثبت اسناد و جلوگیری از جعل اسناد در بسیاری از مراکز از استامپ و اثر انگشت استفاده می شود. بیشترین ماده مصرفی برای استامپ ها، جوهر است که در رنگهای مختلف و برندهای متنوع در بازار عرضه و به فروش می رسد.

 

انواع جوهر استامپ:

جوهر مهر دارای دسته‌بندی جوهر مهر‌های لیزری، جوهر مهرهای ژلاتینی و جوهر‌های زود خشک شو یا ضد آب است.

 

جوهر استامپ معمولی:

این نوع جوهر برای مهرهای اتوماتیک و ژلاتینی استفاده می شود و برای مهر کردن بر روی کاغذ تحریر و یا مقوا قابل استفاده است.

 

جوهر استامپ فوری یا تینری:

 این نوع جوهر به دلیل ماندگاری و سرعت خشک شوندگی زیاد بر روی کاغذ گلاسه و سلفون استفاده می شود. برای مهر زدن روی سطوح پلاستیکی، سلفون،  شیشه،  کارت ویزیت، کارتن و ... به دلیل سریع خشک شدن این جوهر بهترین گزینه است.

 

جوهر استامپ نامرئی:

 این نوع جوهر فقط توسط دستگاه یووی قابل شناسایی است و درساخت مهرهای ضدجعل، برای اسنادی که محرمانه هستند و به امنیت بالا نیاز دارند استفاده می شود.

 

جوهر نانو:

این نوع جوهر معمولا در دو رنگ مشکی و آبی ساخته می شود و عموما تولید کشور آلمان می باشد.

جوهر نانو، قابلیت پاک شوندگی بالا از روی انگشتان و ماندگاری بالایی روی کاغذ دارد. همچنین نسبت به سایر جوهرها، قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز دارد.

 

خرید جوهر مهر

برای خرید جوهر استامپ مناسب لازم است به نکاتی درهنگام خرید توجه کنید.

برند:جوهر استامپ های عرضه شده در بازار، تنوع زیادی دارند. به همین دلیل بهتر است قبل از انواع برندها اطلاع پیدا کنید و در میان انواع آن مدل مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید. و از آنجایی که جوهرها برای کارهای اداری و گذاشتن اثر انگشت استفاده می شود و با سلامتی افراد در ارتباط است از محصولات با کیفیت و برندهای معتبر در این زمینه استفاده کنید.

سرعت خشک شدن بر روی کاغذ:جوهری را انتخاب و خرید کنید که سرعت خشک شدن بالایی داشته باشد. جوهری که مدت زمان طولانی برای خشک شدن نیاز داشته باشد جوهر مناسبی نیست.

پخش نشدن جوهر بر روی کاغذ:جوهری که خریداری میکنید نباید پخش شوندگی زیادی داشته باشد و علاوه بر آن به کاغذهای زیرین نیز نباید انتقال بیابد.

اگر تمامی این موارد را در هنگام خرید جوهر استامپ در نظر بگیرید قطعاً محصول قابل قبولی خریداری خواهید کرد.

و اگر به دنبال خرید آسان یک جوهر استامپ مناسب و کاربردی هستید در همین صفحه، پس از وارد شدن به صفحه محصول مورد نیاز خود جزئیات و اطلاعات آن را مطالعه کنید و سپس انتخاب کنید.

علاوه بر آن به دامنه گسترده قیمت ها دقت کنید تا علاوه بر خرید متناسب، خریدی به صرفه را نیز تجربه کنید.

 

قیمت جوهر مهر

جوهر مهر در انواع برندهای متفاوت، رنگبندی و زن های مختلف تولید می شوند که تمامی این موارد در قیمت تأثیرگذار است. جوهر استامپ فوری و نامرئی معمولا از قیمت بالاتری برخوردارند. در فروشگاه اینترنتی بازار چاپ ایران، انواع جوهر استامپ را می توانید در رنگ های متنوع ملاحظه و از لحاظ قیمت و ویژگی ها مقایسه و اقدام به خرید کنید.