محصولات - مرکب-چاپ-افست

بررسی قیمت و خرید انواع مرکب افست در فروشگاه اینترنتی بازار چاپ ایران

مرکب یووی افست:

فناوری چاپ افست یکی از تکنیک های چاپ می باشد که به وسیله ی مرکب UV انجام می گیرد. 

مرکب UV با کمترین میزان تبخیر شوندگی بر روی کاغذ چاپ میشود، به این ترتیب کیفیت تصاویر چاپ شده در این فناوری بسیار بالا می باشد. از مرکب یووی می توان برای چاپ تصاویر بر روی سطوح مختلف مانند کاشی، پارچه و ... استفاده کرد. برخی از ویژگی های مرکب یو وی عبارتند از:

  • مرکب UV در برابر عوامل جوی نظیر نور شدید آفتاب، هوای معتدل و مرطوب تصاویر دچار رنگ پریدگی نخواهند شد.
  • مرکب های یووی هیچ ضرری برای محیط زیست ندارند.
  • در زمان چاپ با مرکب های یووی مقدار کمی گرما و بو ساطع می شود.
  • مرکب یووی افست بلافاصله در اثر تابش لامپ یو وی خشک می شود. به علت سرعت بالای خشک شدن مرکب بر روی کاغذ می توان طرح های پیچیده را با وضوح بالا چاپ کرد.
  • مرکب های یو وی پایداری مناسبی بر روی سطوح دارند. بدون اینکه بر روی سطوح پوسته پوسته شوند.

 

ترکیبات مرکب یووی افست:

ماده ی اصلی در مرکب افست یووی ترکیبات شیمیایی از خانواده ی آکریلات می باشد. این ترکیبات تحت تاثیر اشعه ی فرابنفش از خود رادیکال ها و اسیدهایی آزاد می کنند. این اسید ها شرایط را برای چاپ تصاویر فراهم می کنند. در ابتدا تصور می شد که مرکب های یووی برای سلامتی و محیط زیست مضر هستند. اما آزمایشات دقیقی بر روی تک تک مواد تشکیل دهنده ی این نوع از مرکبات انجام گرفت. در نهایت مشخص شد که ضرر ترکیبات مرکب های یو وی از سایر مرکبات معمولی کمتر می باشد. 

 

بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان مرکب های یووی افست با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد. 

***با توجه به علت نوسانات قیمت ارز، قیمت درج شده برای این محصول قیمت روز می باشد، لذا در ثبت نهایی خرید و تعداد درخواستی دقت کنید.

همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت همه مواد مصرفی و قطعات دستگاه های چاپ افست، با کارشناسان بازار چاپ ایران در تماس باشید.