جوهر تانک حلال نوار انکودر هد و برد مین دستگاه اکوسالونت

جوهر اکوسالونت

این جوهر، مخصوص دستگاه های چاپ اکوسالونت است و کیفیت آن رابطه مستقیمی با طول عمر هد دستگاه دارد. بنابراین اگر جوهر اصل و با کیفیتی تهیه نکنید، مجبور خواهید شد که هد دستگاه را تعویض کنید که معمولا قیمت بالایی هم دارد.

 

ویژگی های جوهر اکوسالونت با کیفیت:

 • شفافیت بالا
 • غلظت استاندارد
 • قدرت چسبندگی بالا به انواع متریال
 • بدون هد گرفتگی
 • ضد حریق و غیر قابل اشتعال
 • پوشش بالا و عدم پرج جوهر
 • بدون بو و قابل استفاده در محیط بسته
 • مانندگاری و دوام بالا در محیط باز
 • مقاوم در برابر شستشو با آب و شوینده های نرمال 
   

قیمت جوهر اکوسالونت:

جوهرهای اکوسالونت در سه نوع جوهر رنگی، جوهر پیگمنت و جوهر فلورسنت عرضه می‌شوند. قیمت این جوهرها بر حسب نوع و میزان و تعداد گالن ها متفاوت خواهد بود. اما پیشنهاد می شود صرفا قیمت را برای انتخاب و خرید جوهر اکوسالونت، ملاک قرار ندهید چرا که هد گران قیمت با انتخاب جوهر نامناسب به راحتی آسیب خواهد دید.

 

خرید جوهر اکوسالونت:

جوهر اکوسالونت به عنوان اصلی‌ترین ماده مصرفی دستگاه های چاپ اکوسالونت است و در زمانهای مشخص باید جوهر دستگاه تعویض شود. برای خرید جوهرهای اکوسالونت، باید نوع دستگاه چاپ و نوع جوهر سازگار با دستگاهتان را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید کنید. اگر در این مورد اطلاعات کمی دارید و یا مطمئن نیستید با کارشناسان بازار چاپ ایران در تماس باشید.

 

تانک جوهر اکوسالونت:

تانک مرکب اکوسالونتیک ابزار کاربردی و مفید به منظور ذخیره ی جوهردستگاه چاپ اکوسالونتمی باشد.تانک مخصوص جوهر اکوسالونتبه صورت چهار تایی می باشد و به آنهامخزن جوهر باک یا بالکهم گفته می شود. این تانک ها در واقع دبه هایی به شکل دبه های بنزین می باشند. 

جنسباک ذخیره جوهر یا باک مخزن جوهر اکوسالونتاز نوعی پلاستیک مقاوم در برابر ضربه، خراشیدگی و فشار می باشد.

تانک مرکب اکوسالونتتقریبا به شکل یک مکعب مستطیل می باشد. روی قسمت باریک مستطیلی شکل مخزن میله ای قرار داده شده است. به وسیله ی این میله انتقال جوهر به کارتریج دستگاه چاپ آسان تر انجام می گیرد. این دبه های چهار تایی مرکب اکوسالونت دارای  برچسب هایی هستند که به رنگ زرد، مشکی، آبی و قرمز می باشند. 

ظرفیت مخزن این تانک ها در حدود 5/1 لیتر می باشد. بیشترین کاربرد این مخزن ها این است که شما می توانیدجوهر اکوسالونترا به صورت عمده خریداری کنید. کاربر جوهر خریداری شده را در این مخزن ها می ریزد. بدین ترتیب به محض تمام شدن جوهر مورد استفاده در دستگاه چاپ از طریق تانک مرکب اکوسالونت در کارتریج دستگاه جوهر ریخته می شود.

 

نگهداری و خرید مخزن جوهر اکوسالونت:

می توانید یک استند برای قرار دادن هر چهار دبه خریداری کنید تا مخزن ها همیشه در کنار یکدیگر و در دسترس باشند. 

همانطور که میدانید افزایش دما موجب خراب شدن جوهر دستگاه چاپ می شود. از این رو رنگمخزن های اکوسالونتبه صورت مات می باشد تا از جوهر در برابر نور خورشید و رطوبت محافظت کند.

 قیمت این مخزن در برندهای مختلف متفاوت می باشد. برایخرید تانک جوهر اکوسالونتاصل بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. چنان چه مخزن غیر اصل تهیه کنید ممکن است در اثر مواد شیمیایی جوهر سوراخ شود. 

بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان تانک های جوهر اکوسالونت،  با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد. 

***با توجه به علت نوسانات قیمت ارز، قیمت درج شده برای این محصول قیمت روز می باشد، لذا در ثبت نهایی دقت کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیاتقیمت و خرید انواع تانک جوهر اکوسالونتمی توانید با کارشناسان ما دربازار چاپ ایران، تماس بگیرید.

 

حلال اکوسالونت

مخصوص دستگاه های اکوسالونت است و برای شستشوی هد ها، کپ کردن و رقیق کردن جوهر استفاده میشود. حلال اکوسالونت در اصطلاح تجاری fat یا فت نامیده می شود. کیفیت یک حلال اکوسالونت به رسوب نکردن آن یا حلالیت بهتر آن بستگی دارد.