پانچ کاغذ


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید پانچ کاغذ جستجو کرده اید
پانچ کاغذ در حال حاضر فاقد محصول می باشد
پانچ کاغذ در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده پانچ کاغذ هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش پانچ کاغذ در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید پانچ کاغذ از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت پانچ کاغذ برای شما تامین شود.

پانچ کاغذ:

پانچ کاغذ، یکی از ابزار پرکاربرد و آسان جهت بایگانی مدارک و اسناد در زونکن، پوشه یا کلاسورها در دفاتر و ادرات می باشد.

پانچ کاغذی که که اکثرا روی میز ادرات دیده می شود، به صورت مکانیکی کار می کند و مکان زیادی را اشغال نمی کند، ابعاد کوچکی دارد و به راحتی در دست جا می شود.

پانچ دستی، روی کاغذ و اوراق، سوراخ های یکسان ایجاد می کند تا در زونکن ها، پوشه ها و کلاسورها بایگانی شوند. این کار باعث نظم بخشیدن به مدارک و برگه ها می شود و بالطبع دسترسی به اسناد و برگه ها در مواقع ضروری سریعتر شده و کارها آسانتر و دقیق تر پیش می رود.

تنها محدودیتی که پانچ کاغذ دارد این است که تعداد کاغذ کمتری را می تواند سوراخ کند و برای کارهای با حجم بالا مناسب نیست.( زمانبر خواهد بود)

 

قیمت و خرید پانچ کاغذ:

هنگام خرید پانچ کاغذ دستی، به این موارد توجه کنید:

  • برند و شرکت سازنده
  • ظرفیت هربار پانچ
  • وزن و ابعاد دستگاه
  • جنس محفظه نگه داری ضایعات پانچ
  • دوام و کیفیت محصول

خرید انواع پانچ کاغذ ، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول در بازار چاپ ایران بر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت پانچ ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.