محصولات - پایه آینه ثابت دستگاه لیزر

پایه آینه ثابت دستگاه لیزر:

پایه آینه ثابت دستگاه لیزر، یکی از انواع لوازم جانبی می باشد که به منظور انتقال پرتوهای ساطع شده از تیوب دستگاه لیزر به کار میرود. 

قطر پایه آینه ثابت دستگاه لیزر های موجود در بازار معمولا با اندازه های 25 میلیمتر است. این سایز پایه آینه لیزر برای لنز دستگاه لیزر با قطر خارجی در اندازه تقریبی 20 میلیمتر موجود است.

اگر از اندازه و سایز قطر پایه آینه ثابت دستگاه لیزر خود مطمئن نیستید میتوانید از کنار پایه آینه خود، عدد درج شده بر روی بدنه پایه آینه را بخوانید. اگر این آیتم نیز روی بدنه پایه آینه وجود نداشته باشد آنگاه لازم است خودتان دست به کار شوید و قطر آن را اندازه بگیرید. برای این کار می توانید از وسایل اندازه گیری مانند کولیس یا وسایل ساده تر همچون متر و خط کش استفاده کنید.

 

ساختار پایه آینه لیزر:

در بررسی ساختار پایه آینه ثابت دستگاه لیزر به توضیح نحوه عملکرد این پایه میپردازیم. این پایه آینه 3 عدد پیچ با جنس برنجی در قسمت بالای پایه دارد. نحوه عملکرد این پیچ ها به این صورت است که زمانی که پیچ های برنجی را میچرخانیم آینه به صورت ساعتگرد یا پاد ساعتگرد میگردد. به این ترتیب زمانی که اشعه لیزر از تیوب آن ساطع شود به راحتی میتوانیم آن را در جهات مورد نظر خود چرخش دهیم. این چرخش به صورت 360 درجه بوده و میتواند به سمت راست، چپ، بالا و پایین انجام شود. علاوه بر این در انتهای این پیچ ها به منظور فیکس شدن پیچ مهره ای تعبیه شده است.

 

تنظیم آینه دستگاه لیزر:

آینه دستگاه لیزر را باید به کمک پیچ هایی که در اطراف پایه قرار داده شده است، تنظیم کنید. در نظر داشته باشید بعد از تنظیم جهت آینه نیازی به فیکس کردن آن نیست.چون مهره ای  در انتهای پیچ ها قرار داده شده است و باعث سفت شدن پیچ ها و مانع بهم ریختگی تنظیمات می شود.

 

 بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان پایه های آینه لیزر ثابت، با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد.

***با توجه به علت نوسانات قیمت ارز، قیمت درج شده برای این محصول قیمت روز می باشد، لذا در ثبت نهایی خرید و تعداد درخواستی دقت کنید.

همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت همه مواد مصرفی و قطعات دستگاه های لیزر، با کارشناسان بازار چاپ ایران در تماس باشید.