محصولات - پایه آینه متحرک دستگاه لیزر

پایه آینه لیزر متحرک از سه قطعه ی اصلی و مجزا از هم تشکیل شده است و شرایط راحتی را برای جابجایی آینه به منظور تنظیم اشعه فراهم می کند.

پایه آینه متحرک دستگاه لیزر:

وظیفه پایه آینه لیزر متحرک این است که شرایطی را برای جابجایی آینه به منظور تنظیم اشعه فراهم می کند. پس از تولید اشعه لیزر توسط برق نیروی اشعه به آینه هایی از جنس سیلیکون انتقال پیدا می کند. آینه ها نیز انرژی اشعه را به فلز انتقال می دهند. می توان برای تعیین جهت آینه ی لیزر سه تنظیم کننده ی مجزا از جنس نوعی فلز که بر روی پایه قرار دارد را به کار برد. پایه ی آینه را می توان در جهات شمال، جنوب، شرق و غرب و دو جهت دیگر جابجا کرد.

 

ویژگی های پایه آینه لیزر متحرک:

کلیه ی موادی که برای ساخت پایه آینه لیزر متحرک مورد استفاده قرار می گیرند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 رنگ پایه های آینه ی لیزر متحرک مشکی رنگ می باشد.

 طراحی خاص و منحصر به فرد این پایه ی آینه متحرک، با داشتن سه پیچ برنجی سبب می شود که در کمترین زمان ممکن بتوانید آینه ی خود را بدون هیچ مشکلی جهت برخورد اشعه تنظیم کنید.

پایه ی آینه متحرک دستگاه لیزر، از سه قطعه ی اصلی و مجزا از هم تشکیل شده است. هرکدام از قطعات با پیچ به هم متصل می شوند. دو قطعه از پایه ی آینه به صورت افقی روی هم قرار می گیرند. شکل هندسی این دو قطعه ترکیبی از مربع و مثلث می باشد و قطعه ی دوم نسبت به قطعه ی اول ابعاد کوچکتری دارد. قطعه ی سوم به صورت عمودی و به شکل مستطیل به قطعه ی دوم متصل می شود. در بخش بالایی قطعه سوم به واسطه اتصال به یک قطعه کوچکتر ضخامت پایه ی آینه لیزر بیشتر می شود. در بخش بالایی پایه آینه یک دریچه مربع شکل به ضلع بالایی قطعه ی سوم متصل است و در وسط مربع یک دایره با مساحت متناسب با مربع قرار گرفته است. و همه این طراحی و ساختمان پایه آینه متحرک، باعث جابجایی بهتر آینه برای تنظیم اشعه لیزر می شود.

خرید پایه آینه متحرک لیزر، باعث می شود تنظیمات دستگاه به راحتی انجام شود و زمان کمتری صرف تنظیم آینه ها انجام گیرد.

بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان پایه های آینه لیزر متحرک، با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد.

***با توجه به علت نوسانات قیمت ارز، قیمت درج شده برای این محصول قیمت روز می باشد، لذا در ثبت نهایی خرید و تعداد درخواستی دقت کنید.

همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت همه مواد مصرفی و قطعات دستگاه های لیزر، با کارشناسان بازار چاپ ایران در تماس باشید.