پرس فرکانسی


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید پرس فرکانسی جستجو کرده اید
پرس فرکانسی در حال حاضر فاقد محصول می باشد
پرس فرکانسی در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده پرس فرکانسی هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش پرس فرکانسی در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید پرس فرکانسی از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت پرس فرکانسی برای شما تامین شود.

پرس فرکانسینوعی دستگاه صنعتی است که برای فرآیند شکل‌ دهی فلزات به کمک امواج فرکانس رادیویی یا مغناطیسی به کار می‌رود. این دستگاه معمولاً در صنایعی که نیاز به شکل ‌دهی دقیق و سریع فلزات با حفظ قوام و مقاومت می‌باشند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در فرآیند پرس فرکانسی، فلزات بین دو الکترود قرار می‌گیرند و سپس با اعمال فرکانس بالا به آنها، امواج الکترومغناطیسی تولید می‌شود. این امواج باعث گرم شدن سریع فلزات می‌شوند و این گرما باعث شکل‌دهی و تغییر شکل فلزات می‌گردد. از این روش برای تولید قطعات پیچیده با دقت بالا و بدون نیاز به استفاده از قالب‌های فشرده بهره گرفته می‌شود.

از پرس فرکانسی در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، صنعت الکترونیک، تولید قطعات فلزی دقیق، و ساخت قطعات الکتریکی استفاده می‌شود. این فرآیند به دلیل سرعت بالا و دقت در شکل‌دهی، در تولید انبوه و تولید مقیاس صنعتی و صنعتی اتوماتیک مورد توجه قرار گرفته است.

 

دستگاه پرس فرکانسی داغی

این نوع دستگاه در صنایع مختلف مانند تولید کیف و کفش، روکش صندلی ها، جلد دفترچه های بیمه و عابربانک ها و صنایع مرتبط کاربردی است و در قدرت های مختلف ساخته و تولید می شود.

دستگاه پرس فرکانسی در دو نوعپدالی و پنوماتیکدر بازار عرضه می شود.

 

هنگامخرید پرس فرکانسی، باید به موارد زیر توجه کرد:

  • نوع دستگاه(پنوماتیک یا پدالی)
  • برند و مدل دستگاه
  • قدرت دستگاه
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

خرید انواعدستگاه پرس فرکانسی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایرانتماسبگیرید.