پرفراژ چک

انواع دستگاه های پرفراژ چک

 

پرفراژ چک برقی

این دستگاه، تضمین کننده امنیت چک ها و اسناد مهم می باشد. چرا که با درج مبلغ چک به همراه شاخص (مثلا ريال) به صورت برجسته بر روی چک، امکان جعل اطلاعات چک را به صفر می رساند.

 

در هنگام خرید پرفراژ چک برقی، باید به نکات زیر نیز توجه داشت:

  • برند دستگاه
  • تعداد کاراکترهایی که می تواند چاپ کند
  • قابلیت پشتیبانی و توانایی چاپ در واحدهای پولی مختلف مانند ریال، دلار و یورو و ..
  • نحوه اتصال دستگاه
  • سرعت پرفراژ چک (بر اساس کاراکتر در ثانیه )
  • مجهز به ماشین حساب

 

از برندهای مطرح پرفراژ چک می توان به دستگاه پرفراژ چک مهر، پروتک، مگا و مکس اشاره کرد.

 

دستگاه پرفراژ چک دستی

با وجود فراگیر شدن استفاده از دستگاه های دیجیتالی و برقی، هنوز ابزارهای دستی و مکانیکی در بازار، خریداران و متقاضیان خود را دارد. یکی از این دستگاه های دستی، پرفراژ چک دستی می باشد که نیازی به برق ندارد و تنها با قراردادن چک در زیر دستگاه و چاپ کردن مبلغ به وسیله اهرم گردون، می توانید چک و اسناد را پرفراژ کنید.

پرفراژ چک دستی، ساده ترین و ارزانترین نوع دستگاه های پرفراژ چک می باشد و در شرکت هایی که گردش چک بالایی ندارند، کاربردی است.

نکته قابل توجه این است که دستگاه های پرفراژ چک دستی، فقط قابلیت درج اعداد و ارقام را دارند، مابقی جزئیات چک را باید به صورت دستی ثبت کنید.

 

خرید انواعدستگاه های پرفراژ چک دستی و برقی، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول، دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید. 

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، می توانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.