محصولات - پوشه-اویز-گردان

پوشه اویز گردان، نوعی پوشه است که باری نگهداری و بایگانی کردن اسناد و مدارک کاربرد دارد. این نوع پوشه ها، دارای زبانه ای از جنس پلاستیک هستند که فابل بندی و طبقه بندی اسناد را راحت تر می کنند.

پوشه آویز گردان چیست؟

 برای همه ما پیش آمده است که بخواهیم از اسناد و مدارک‌ مهمی که در دست داریم محافظت کنیم. گاهی از اوقات اسناد و مدارکی داریم که نگهداری آن‌ها در یک محیط امن برایمان از هر چیزی مهم‌تر است. اگرچه با پیشرفت علم و فناوری روش‌های متنوعی برای محافظت از مدارک و اسناد مهم در اختیارمان قرار گرفته است؛ اما استفاده از عناصر ساده‌ای همچون پوشه آویز گردان نه تنها کار را برایمان ساده‌تر می‌سازد بلکه خیال‌مان را از بابت محیط امنی که باید این اسناد در آن نگهداری شود راحت می‌کند. 

 حتماً در اطراف‌تان پوشه‌های مختلفی را دیده‌اید. زمانی که به مدرسه می‌رفتید یا سر کار خود با پوشه‌هایی که از جنس کاغذ هستند آشنا شده‌اید. این پوشه‌ها یک وظیفه مهم بر عهده دارند و آن هم محافظت از وسایلی است که درون‌شان جا داده می‌شود. در میان انواع مختلفی از پوشه‌های محافظتی که در بازار وجود دارد پوشه آویز گردان یکی از محبوب‌ترین و البته پرکاربردترین پوشه‌هاست. این پوشه مثل سایر پوشه‌هایی که تا به حال دیده‌اید برای محافظت از اسناد و مدارک شما به کار می‌رود و می‌تواند محیطی امن برای این عناصر فراهم سازد.

شاید بتوان گفت تفاوت مهم پوشه‌های آویزگردان با سایر پوشه‌ها در زبانه‌ای از جنس پلاستیک یا همان چنگکی است که بر روی آن تعبیه شده و  قرار دادن آن در کمد را تسهیل می‌کند.  در برخی از ادارات یا شرکت‌ها کمدهای خاصی برای نگهداری از اسناد استفاده می‌شود که به آن‌ها کمد بایگانی می‌گویند. این کمدها در خود جایگاه ویژه‌ای برای اتصال پوشه‌ فایل گردان دارند و نگهداری از اسناد و مدارک را برای همه ساده‌تر می‌سازند.

 

مزایای استفاده از پوشه‌های آویزگردان چیست؟

خوب حالا که تا حدودی با این نوع پوشه آشنا شدیم باید ببینیم استفاده از آن چه مزایایی می‌تواند برایمان داشته باشد. اگر به فکر خرید و قیمت پوشه آویز گردان هستید بدون شک بررسی این مزایای مسیر تصمیم‌گیری را برایتان هموار می‌کند.

اولین و مهم‌ترین مزیتی که می‌توان برای پوشه‌های فایل گردان اشاره کرد محافظت آن‌ها از اسناد و مدارک مهم است. همانطور که قبلاً نیز گفتیم اگر سند یا مدرک مهمی دارید که نگران آلودگی یا گم شدن آن هستید بهترین کار این است که اسنادتان را داخل پوشه‌های فایل گردان قرار دهید و آن‌ها را در کمد بایگانی بگذارید.

به کمک این پوشه‌ها می‌توانید راحت‌تر به اسنادتان دسترسی پیدا کنید و دیگر مجبور نباشید برای پیدا کردن یک مدرک یا فایل مهم همه جا را بگردید. علاوه بر این، فضایی که این پوشه‌ها از شما می‌گیرند بسیار کم است. شما در کمترین فضا می‌توانید فایل‌های متنوعی را ذخیره کنید و با شماره‌گذاری یا یادداشت نویسی روی آن‌ها پیدا کردن‌شان را ساده‌تر کنید.

علاوه بر همه مزایایی که گفتیم دسته بندی فایل‌ها مزیت دیگری است که استفاده از پوشه آویز گردان برایتان به ارمغان می‌آورد. تا به حال برایتان پیش آمده است که در اداره یا منزل خود به دنبال یک فایل بگردید و در میان انبوهی از فایل‌های مختلف گم شوید؟ در این شرایط بهترین کار این است که همه مدارک و اسنادتان را داخل پوشه‌های فایل گردان دسته بندی کنید و هر کدام از این پوشه‌ها را به یک طبقه خاص اختصاص دهید.

 

ویژگی‌های پوشه فایل گردان:

پوشه‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسند. هر کدام از این پوشه‌ها بر اساس کارخانه یا برندی که در آن ساخته شده‌اند ویژگی‌های خاصی دارند. بیشتر پوشه‌های آویزگردان به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر پارگی مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند. وجود یک گیره پلاستیکی یا فلزی باعث می‌شود این محصول برای نگهداری از اسناد و مدارک مختلف یک گزینه عالی باشد. گاهی از اوقات داخل پوشه‌های فایل گردان اعداد 0 تا 9 درج می‌شود تا طبقه‌بندی فایل‌ها را برایتان ساده‌تر سازد.

برای خرید راحت تر و یا کسب اطلاعات بیشتر، یا استعلام قیمت روز انواع پوشه اویز گردان با همکاران ما در بازار چاپ ایران تماس بگیرید.