محصولات - پولی-هرزگرد-دستگاه-لیزر

پولی هرزگرد دستگاه لیزر از جنس آهن مقاوم ساخته شده است و به جابجایی محورها کمک می کند در نتیجه موتور دستگاه بهتر کار خواهد کرد.

پولی هرزگرد دستگاه لیزر:

پولی هرزگرد دستگاه لیزر یکی از قطعات مهم و کاربردی محسوب می شود. جنس پولی از آهن مقاوم است.

وظیفه ی پولی هرزگرد لیزر جابجایی محور های مختلف دستگاه لیزر می باشد. با جابجایی محورها نیروی لازم از طریق تسمه به موتور انتقال پیدا می کند. با آغاز فعالیت موتور، هد دستگاه لیزر حرکت خواهد کرد.

 

ویژگی های پولی هرزگرد دستگاه لیزر:

پولی هرزگرد دستگاه لیزر به همراه تسمه جایگزین مناسبی برای دنده زنجیری و زنجیر می باشند. یکی دیگر از وظایف پولی هرزگرد ماشین لیزر محکم کردن تسمه ی دستگاه لیزر می باشد. بدین ترتیب عملکرد دستگاه لیزر از کیفیت بالاتری برخوردار می شود. پولی هرزگرد سبب بهبود عملکرد موتور ماشین لیزر می شود. چنان چه پولی هرزگرد دچار آسیب دیدگی شود تسمه نیز ایراد پیدا می کنند و در نهایت تسمه ی دستگاه لیزر پاره می شود.

 یکی از نشانه های آسیب دیدگی پولی صدای جیرجیر دستگاه لیزر می باشد که در این صورت باید بلافاصله پولی هرزگرد تعویض شود.

 پولی هرزگرد لیزر، موجب افزایش نیروی موتور می شود از این رو در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

پولی هرزگرد لیزر از اصطکاک محورها جلوگیری می کند.

 پولی موجب بهبود چرخش تسمه  در جهت چپ و راست می شود. 

پولی لیزر شکلی شبیه به حرف اچ انگلیسی دارد و دارای دو قسمت می باشد. قسمت پایین اچ پولی لیزر خالی است اما قسمت بالایی آن که از قسمت پایینی کوچکتر می باشد توسط یک محور کوچک بهم متصل شده اند.

 برای خرید پولی هرزگرد باید بسیار دقت کنید زیرا انواع فیک پولی در بازار بسیار است. از این رو پولی مدنظر خود را فقط از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. نکته ی دیگری که در خرید پولی لیزر وجود دارد این است که به هنگام خرید به ضمانت اصل بودن کالا توجه کنید.

 

بازار چاپ ایران، یکی از فروشندگان و تامین کنندگان انواع پولی هرزگرد دستگاه لیزر، با کیفیت بالا و درجه یک در سطح ایران می باشد.

***با توجه به علت نوسانات قیمت ارز، قیمت درج شده برای این محصول قیمت روز می باشد، لذا در ثبت نهایی خرید و تعداد درخواستی دقت کنید.

همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت همه مواد مصرفی و قطعات دستگاه های لیزر، با کارشناسان بازار چاپ ایران در تماس باشید.