چاپ و بسته بندی

با پیشرفت هر روزه صنعت و تکنولوژی، خودکار شدن فرآیندها تأثیر قابل توجهی بر صنعت چاپ داشته است. زیرا کسب‌وکارها به دنبال راه‌هایی برای صرفه‌جویی در زمان و پول هستند تا سریع‌تر از همیشه به فروش بیشتر دست پیدا کنند.
تهیهدستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندی، فرآیندهای بسته‌بندی شما را ساده تر میکند و به شما این امکان را می‌دهد که سریع‌تر وارد بازار شوید و در عین حال دقت، امنیت و برندینگ محصولاتتان را در بازار و بین مشتریان تضمین کنید.به دنبال دستگاه ها و مواد مصرفی در حوزه چاپ و بسته بندی هستید؟
ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!
برای کسب اطلاعات بیشتر از لیست قیمت وخرید ملزومات و دستگاه های چاپ و بسته بندیبا ما در تماس باشید.
بازار چاپ ایران در حال حاضر با ارائه انواع مواد مصرفی ودستگاه چاپ و بسته بندی، از مجهزترین مجموعه ها برای خرید و داشتن تجهیزات کامل یک خط تولید چاپ و بسته بندی است.

نقش دستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندی

دستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندی، مهمترین بخش برنامه برندینگ و فروش شرکت‌ها، رستوران‌ها و هر کسب و کاری است که محصولی جهت تولید، ارائه و فروش دارند.
به همین دلیل استفاده از دستگاه های با کیفیت بالا و مواد مصرفی مرغوب، بسته بندی منحصر به فرد و جذاب را به دنبال خواهد داشت و برند مدنظر، به مستقیم ترین و بهترین شکل ممکن شناخته خواهد شد. به دنبال آن نرخ فروش و ارتباط گیری با مشتریان نیز بهبود خواهد یافت.

بسته بندی محصول، در تصمیات مشتریان موثر است. استفاده از بسته بندی مناسب علاوه بر جذب مشتریان به برند شما باعث می شود که محصولاتتان نیز نسبت به رقبا متمایز شود.
بسته‌بندی محصولات اولین برداشتی است که مشتریان از برند شما خواهد داشت، به همین دلیل اگر برایبسته بندی محصولاتخود و چاپ طرح‌هایتان روی آن ها، دستگاه ها و ملزومات کافی ندارید و یا از دستگاه‌های بی کیفیت استفاده می کنید، در واقع فرصت تبلیغات، بازاریابی و در نهایت فروش بیشتر را از دست می دهید.

 

چاپ و بسته بندی

 

انواع دستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندی

صاحب کسب و کار هستید و محصولاتتان باید بسته بندی شوند؟ آیا محصولاتتان را در یک جا سلفون کشی می کنید و سپس در جای دیگر کارهای لمینتی را انجام می دهید؟ در مرحله بعد کارهای برش را در جایی دیگر؟ اگر هنوز با این سیستم مشغول به فعالیت هستید علاوه بر صرف هزینه های مالی، شما هزینه های جسمی و زمانی نیز دارید. اگر می خواهید کارهایچاپ و بسته بندیمحصولاتتان را از ابتدا تا انتها، خودتان انجام بدهید جای درستی آمده اید. ما تمامی سفارش های شما را در حوزه بسته بندی اعم از دستگاه ها، مواد مصرفی و قطعات را با کیفیت بالا و در اسرع وقت به دستتان میرسانیم.
وقتی نوبت به بسته بندی محصولاتتان می رسد، باید مطمئن شوید که تجهیزات ودستگاه های لازم برای بسته بندیکامل محصول و توان رقابت با رقبای بازار را دارید. یک بسته بندی مناسب، باعث جذب مشتری، تقویت برند و در نهایت سبب افزایش فروش خواهد شد.
طیف وسیعی از روش‌های چاپ در حوزه بسته بندی وجود دارد که دستگاه های خاص خود را نیاز دارند. هر کدام از دستگاه ها و روش ها هم دارای نقاط ضعف و قوت مشخصی هستند. در زیر برخی از این دستگاه ها نام برده شده است:

 • دستگاهلیتوگرافیو ملزومات آن
 • دستگاه چاپ افست و ملزومات
 • دستگاه های برش کارتن و ملزومات آن
 • دستگاه سیلک و ملزومات آن
 • دستگاه فلکسو و ملزومات آن
 • دستگاه های تسمه کشی و ملزومات آن
 • دستگاه های تاریخ زنقیمت زن و ملزومات
 • و ...

استفاده از روش صحیح برای بسته بندی بسیار مهم است، بهترین گزینه شما به چندین جنبه منحصر به فرد بستگی دارد. با داشتن شناخت بهتر از محصولاتتان و بودجه ای که دارید این توانایی را خواهید داشت که بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

انواع چاپ و بسته بندی

 

 خرید دستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندی

قبل از اقدام به خرید دستگاه‌ها، داشتن یک سری اطلاعات و پاسخ به برخی سوالات الزامی است:

 • در اولین قدم، لازم است که اطلاعات کافی در مورد مواد مصرفی (مقوا،سلفون، مرکب و ...) و حتیماشین آلات چاپو خدمات تکمیلی بسته بندی که قرار است پروژه‌ی طراحی شده‌ تان را به تولید برساند داشته باشید.
 • مخاطبین هدف برند شما، چه کسانی هستند؟
 • سلیقه، علایق و انتظارات مشتریان شما از محصول و برندتان چیست؟
 • محافظت از محصول داخل بسته بندی، چند درصد برای شما مهم است؟ آیا محصول شما آسیب پذیری کمی دارد یا زیاد؟
  برای مثال، بسیاری از محصولات به بسته بندی نیاز دارند که عایق سرما یا گرما باشد، بنابراین استفاده از دستگاه‌هایی که بتوانند این نوع بسته بندی را پشتیبانی کنند مهم است.

قیمت دستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندی

 با توجه به نوسانات ارزی و وضعیت بازار ، تخمین قیمت وخرید دستگاه های چاپ و بسته بندیکاری مشکل و پیچیده است.
اما ما میتوانیم برای کمک به شما در انجام این کار و به حداکثر رساندن کارایی و به حداقل رساندن هزینه های شما، بهترین مشاوره ها و پیشنهاد ها را ارائه دهیم. جهت مشاوره و ثبت سفارش انواع دستگاه‌ها و ملزومات بسته بندی می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
ما معتقدیم که هــر دستگاه و ماده مصرفی، باید قیمت منطقی برای خروجی خود داشته باشد. شــما اگر همینتجهیزات چاپ و بســته بندیرا در نظــر بگیرید می بینید کــه عــلاوه بر هزینه دستگاه، هزینه های حمل و نقل هم وجود دارد که قیمت کار نهایی را بالا می برد. اینجا است که یک انتخاب و خرید اصولی می تواند در صرفه جویی هزینه ها و قیمت محصول شما مؤثر واقع شود و هزینه های اضافی را کم کند.

جمع بندی

قیمت دستگاه ها و مواد مصرفی چاپ و بسته بندیبه صورت تخصصی عملیات چاپ و تولید بسته بندی ها را انجام می دهند و به خاطر کیفیت و سرعت بالا، از نیروی دست و سرعت کم تولید شما را بی نیاز می کند.
با این دستگاه ها، تمامی عملیات و فرایندها به شکل اتوماسیون انجام می شود.
بازار چاپ ایران، بزرگترین فروشگاه آنلاین معتبر در زمینه فروش انواع دستگاه ها و مواد مصرفی حوزه چاپ و بسته بندی می باشد. کاربران با توجه به نیاز و بودجه خود می توانند دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب و تهیه نمایند. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید تجهیزات چاپ و دسته بندی با ما در تماس باشید.