چسب زن


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید چسب زن جستجو کرده اید
چسب زن در حال حاضر فاقد محصول می باشد
چسب زن در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده چسب زن هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش چسب زن در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید چسب زن از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت چسب زن برای شما تامین شود.

انواع دستگاه های چسب زن 

 

دستگاه چسب زن اتوماتیک

یکی از مهم ترین دستگاه های بسته بندی است که برای چسب زدن کارتن استفاده می شود و در انتهای خطوط تولید جهت بسته بندی نهایی نصب می گردد. با توجه به اتومات بودن این دستگاه در کارگاه های تولیدی و کارخانجات با حجم تولید بالا، بسیار کاربردی است.

چسب زن اتوماتدر صنایع بسیاری مانند بسته بندی انواع سبزیجات، حبوبات، مواد غذایی  و سایر فراورده ها، بسته بندی قطعات صنعت خودرو سازی، صنعت کاشی و سرامیک، بسته بندی محصولات دارویی و ... کاربردی است.

 

در روش های سنتی، کار چسب زدن کارتن خسته کننده بود و خیلی به طول می انجامید. همچنین به نیروی انسانی زیاد نیاز بود. ولی با پیشرفت صنایع و به عرصه درآمدن چسب زن های اتوماتیک، از دشواری شرایط کاسته شد و در کمترین زمان و به سرعت تعداد زیادی کارتن در تیراژهای بالا بسته بندی شده و چسب زنی می شوند. به عبارتی، این دستگاه ها باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و نیروی کار می شوند.

استفاده از چسب زن اتومات برای کارتن هایی پر که داخلشان محصول قرار گرفته است، مناسب ترین راه برای جلوگیری از باز شدن کارتن در مراحل بعدی است.

 

نحوه کار چسب زن کارتن اتوماتیک:

بعد از این که محصول داخل کارتن جاسازی شد، محصول روی نوار نقاله دستگاه چسب زن اتومات کارتن  قرار می گیرد، تسمه به حرکت درآمده و لبه های کارتن خم شده و روی آن چسب زده می شود. البته بسته به قابلیت های دستگاه ها، بعضی از آنها می توانند زیر و روی کارتن را به صورت همزمان چسب بزنند.

 

هنگام خرید چسب زن اتوماتیک، باید به موارد زیر توجه کرد:

  • جنس بدنه دستگاه
  • میزان مصرف انرژی
  • تیراژ بسته بندی
  • کیفیت و دقت چسب زنی
  • توان مصرفی
  • قابلیت چسب زنی پشت و رو
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

 

دستگاه چسب زن اتومات کارتن، نسبت به سایر دستگاه های چسب زن قیمت بالاتری دارد. نکته دیگری که وجود دارد این است که ویژگی ها و قابلیت هایی که هر دستگاه دارد و نوسانات ارز دنیا، قیمت هر دستگاه نسبت به دستگاه دیگر متفاوت خواهد بود.

 

دستگاه چسب زن دستی 

این دستگاه برای کسب و کارهای کوچک و در کارگاه ها با تعداد بسته بندی کارتن پایین مانند مراکز اداری، آموزشی، دفاتر فنی، لوازم التحریر فروشی و حتی در منزل برای مصارف خانگی مناسب است. البته در بسته بندی کارتن های بزرگ نیز دستگاهی که می تواند کار چسب زنی را انجام دهد، چسب زن دستی می باشد. چرا که دستگاه های چسب زن اتومات، دارای محدودیت هایی برای اندازه بسته بندی کارتن ها می باشد.

 

نحوه کار چسب زن دستی:

سر چسب نواری را روی کارتن یا محل مدنظر جایگذاری کنید. رول را بکشید تا روی  محل مورد نظر بچسبد، سپس تیغه دستگاه با زاویه دادن به دستگاه چسب زن کارتن، چسب را برش می دهد.

 

مزایای استفاده از چسب زن دستی:

بسته بندی کارتن ها و لوازم، با چسب نواری کاری دشوار و زمانبر است. پیدا کردن سر چسب و سپس چسباندن آن روی کارتن و بعد بریدن چسب، یک کار زمانبر و سختی است. استفاده از دستگاه های چسب زن دستی، مخصوصا در کارتن های با اندازه بزرگ به کار بسته بندی سرعت می بخشد.

چسب زن دستی، بسیار ارزان است و می توانید با پرداخت کمترین هزینه آن را تهیه کنید و در منزل، فروشگاه یا هر مکانی که مورد نیازتان است استفاده کنید.

همچنین این دستگاه ها بسیار سبک وزن هستند و به راحتی قابل حمل می باشند.

 

خرید انواعدستگاه های چسب زن، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبراساس بودجه ای که دارید، امکان پذیراست. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول، از مشخصات فنی و جزئیات قیمت دستگاه ها اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.