کارتن بندار

کارتن های بند دار، یکی از بهترین محصولات فانتزی هستند که در جنس های مختلف در بازار عرضه می شوند. این کارتن ها با بند هایی نخ مانند برای محافظت از پوشه و... مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از کارتن های بند دار از هر لحاظ برای مصرف کننده به صرفه و اقتصادی می باشد و در واقع هدف از تولید این محصول، حمایت از مشتری و مصرف کننده است تا بتوان رضایت مشتری را جلب کرد و بهترین محصول را ارائه داد.

کارتن بندار از جمله پرکاربردترین ملزومات اداری است که برای حمل و نقل وسایل مختلف و اشیا و... کاربرد دارد. تقاضای بالای این محصول سبب افزایش تولید آن شده است. انواع متفاوتی از این کارتن ها وجود دارد که برای اهداف مختلف تولید می شوند.

 

انواع کارتن بندار

کارتن های بند دار، یکی از اولین تولیدات بایگانی کشوری می باشد که برای حفاظت از پوشه ها و... به کار می رود. معمولا در مراکز مخابراتی، آموزشی، محضر و دفترخانه ها، نیروهای مسلح و انواع شرکت و اداره جات و ... کاربرد دارد.

کارتن بند دار ورنی یا فانتزی: این نوع در جنس های مختلف از جمله کتانی، پارچه ای و.... تولید و به بازار عرضه می گردد. این کارتن، در ابعاد مختلف می باشد که دارای سوراخ هایی با حلقه های فلزی مانند هستند و نخ و بندها به این قسمت تعبیه شده است. معمولا تنوع رنگی جنس کتان بالاست و در بسته هایی قرار داده می شوند.

کارتن بندار پارچه ای: که روی مقوا، روکشی با جنس پارچه یا سلفون کشیده شده است و فانتزی هستند. هم چنین بند و نخ هایی که به کارتن وصل شده از جنس کتان و بسیار ضخیم و با دوام هستند. این نوع کارتن نیز در بسته های مختلف و در سایزهای متفاوت تولید و به فروش رسانده می شوند.

کارتن بند دار سه یا چهار طرفه: کارتن بندار سه گوش که برای نگهداری و حمل اسناد و مدارک و.... مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مدل های فانتزی و در انواع رنگ عرضه می شود. این کارتن ها کاملا مقاوم هستند و به همین علت در اکثر جاها کاربرد دارد.

  

فروش کارتن بندار

خرید و فروش کارتن بندار

یکی از کاربردهای مفید و مهم کارتن بند دار، نگهداری و بایگانی مدارک و اسناد و... است تا در فضا و مکانی که اشغال می کند صرفه جویی شود. از آن جا که کارتن بند دار کاربرد فراوانی دارد؛ بنابراین داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب یکی از مهم ترین نکات می باشد و باید به آن توجه داشت.

ولی با توجه نوسانات قیمت کارتن نمی توان به طور قطع قیمت را بیان کرد؛ چرا که به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای تعیین قیمت کارتن بندار عوامل مختلفی وجود دارد که مهم ترین مورد، قیمت کاغذ می باشد و با افزایش قیمت آن، هزینه ی تولید کارتن نیز افزایش می یابد. ترکیب های مختلف کاغذ برای ساخت کارتن ها نیز متفاوت است. نوع کاغذ مصرفی در رویه و فلوت، زیره و تعداد رنگی که چاپ می شود. نوع قالب و هزینه های کلیشه و... همگی عوامل تاثیر گذار در قیمت کارتن ها می باشد.

برای خرید راحت تر و یا کسب اطلاعات بیشتر، یا استعلام قیمت روز انواع کارتن بندار با همکاران ما در بازار چاپ ایران تماس بگیرید.