محصولات - کارتن-بندار

کارتن بندار، از جمله محصولات فانتزی می باشد که برای بایگانی و حفاظت از پوشه ها و اسناد کاربرد دارد. کارتن های بنددار، از محصولات بصرفه و اقتصادی می باشد که در جنس هاس مختلف در بازار عرضه می شود. و در بسیاری از دفاتر و شرکت ها کاربرد دارد.

کارتن بند دار:

کارتن های بند دار، یکی از بهترین محصولات فانتزی هستند که در جنس های مختلف در بازار عرضه می شوند. این کارتن ها با بند هایی نخ مانند برای محافظت از پوشه و... مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از کارتن های بند دار از هر لحاظ برای مصرف کننده به صرفه و اقتصادی می باشد و در واقع هدف از تولید این محصول، حمایت از مشتری و مصرف کننده است تا بتوان رضایت مشتری را جلب کرد و بهترین محصول را ارائه داد.

کارتن بندار از جمله محصولات پر طرفدار است که برای حمل و نقل وسایل مختلف و اشیا و... کاربرد دارد. تقاضای بالای این محصول سبب افزایش تولید آن شده است. انواع متفاوتی از این کارتن ها وجود دارد که برای اهداف مختلف تولید می شوند. در ادامه مطلب به همه ی آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

انواع کارتن بندار:

کارتن های بند دار، یکی از اولین تولیدات بایگانی کشوری می باشد که برای حفاظت از پوشه ها و... به کار می رود. معمولا در مراکز مخابراتی، آموزشی، محضر و دفترخانه ها، نیروهای مسلح و انواع شرکت و اداره جات و ... کاربرد دارد.

یکی از انواع کارتن بند دار، ورنی یا نوع فانتزی می باشد که در جنس های مختلف از جمله کتانی، پارچه ای و.... تولید و به بازار عرضه می گردد. این کارتن، در ابعاد مختلف می باشد که دارای سوراخ هایی با حلقه های فلزی مانند هستند و نخ و بندها به این قسمت تعبیه شده است. معمولا تنوع رنگی جنس کتان بالاست و در بسته هایی قرار داده می شوند.

نوع دیگر کارتن بندار، پارچه ای می باشد که روی مقوا، روکشی با جنس پارچه یا سلفون کشیده شده است و فانتزی هستند. هم چنین بند و نخ هایی که به کارتن وصل شده از جنس کتان و بسیار ضخیم و با دوام هستند. این نوع کارتن نیز در بسته های مختلف و در سایزهای متفاوت تولید و به فروش رسانده می شوند.

 سومین نوع کارتن های بند دار، سه یا چهار طرفه می باشد که سه گوش نیز گفته می شود. برای نگهداری و حمل اسناد و مدارک و.... مورد استفاده قرار می گیرد. مدل های فانتزی و در انواع رنگ موجود است. این کارتن ها کاملا مقاوم هستند و به همین علت در اکثر جاها کاربرد دارد.

  

خرید و فروش کارتن بندار:

یکی از کاربردهای مفید و مهم کارتن بند دار، نگهداری و بایگانی مدارک و اسناد و... است تا در فضا و مکانی که اشغال می کند صرفه جویی شود. از آن جا که کارتن بند دار کاربرد فراوانی دارد؛ بنابراین داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب یکی از مهم ترین نکات می باشد و باید به آن توجه داشت.

ولی با توجه نوسانات قیمت کارتن، نمی توان به طور قطع، قیمت را بیان کرد؛ چرا که به عوامل مختلفی بستگی دارد.  برای تعیین قیمت کارتن عوامل مختلفی وجود دارد که مهم ترین مورد، قیمت کاغذ می باشد و با افزایش قیمت آن، قیمت و هزینه ی تولید کارتن نیز افزایش می یابد. ترکیب های مختلف کاغذ برای ساخت کارتن ها نیز متفاوت است. نوع کاغذ مصرفی در رویه و فلوت، زیره و تعداد رنگی که چاپ می شود. نوع قالب و هزینه های کلیشه و... همگی عوامل تاثیر گذار در قیمت کارتن ها می باشد.

برای خرید راحت تر و یا کسب اطلاعات بیشتر، یا استعلام قیمت روز انواع کارتن بندار با همکاران ما در بازار چاپ ایران تماس بگیرید.