کاغذکش کپی رنگی


شما در فروشگاه بازار چاپ ایران برای خرید کاغذکش کپی رنگی جستجو کرده اید
کاغذکش کپی رنگی در حال حاضر فاقد محصول می باشد
کاغذکش کپی رنگی در حال حاضر تامین کننده ای ندارد.
در صورتی که فروشنده کاغذکش کپی رنگی هستید، می توانید از طریق فرم درخواست فروشندگی اقدام به فروش کاغذکش کپی رنگی در فروشگاه بازار چاپ ایران کنید.
اگر به دنبال خرید کاغذکش کپی رنگی از فروشگاه بازار چاپ ایران هستید می توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت کاغذکش کپی رنگی برای شما تامین شود.

کاغذ کش فتوکپی رنگی:

کاغذکش کپی رنگی، همانطور که از اسمش پیداست یکی از ضروری ترین قطعات دستگاه های فتوکپی رنگی است که در فرآیند چاپ درگیر می‌شوند. آن‌ها وظیفه‌ی انتقال کاغذها از داخل کاست به داخل دستگاه و هدایت به سمت درام را دارند.

کاغذکش کپی رنگی در قسمت کاست‌ها، فیدر و دستی کش دستگاه تعبیه و به سه بخش تقسیم می شوند: کاغذ کش ورودی، داخلی و خارجی.

  1. کاغذکش ورودی (تیکاف رولر): وظیفه کشاندن کاغذ به داخل دستگاه را دارد.
  2. کاغذکش داخلی (پیکاپ رولر): وظیفه‌ی انتقال کاغذ به سمت فیوزینگ را بر عهده دارد.
  3. کاغذکش خارجی (سپریشن رولر): وظیفه‌ی خارج کردن کاغذها از دستگاه را برعهده دارد.

*** به طور کلی در تمام مدلهای دستگاه های کپی رنگی کاغذ کش‌ها در طی  3 مرحله وظیفه خود را انجام می‌دهند و تفاوتی نمی کند چه دستگاهی داشته باشید. روند یکسان است.

 

جنس کاغذکش کپی رنگی:

جنس این کاغذکش ها از نوعی پلاستیک با اصطکاک بالا است تا هنگام ورود و خروج کاغذ از دستگاه، سطح آنها توانایی لازم را برای هدایت داشته باشند.

 

عمر مفید کاغذکش رنگی:

کاغذ کش های دستگاه کپی رنگی، از جمله قطعات مصرفی است و طبیعتا بعد از مدت زمان معینی باید تعویض شود تا ورود و خروج برگه ها با مشکل مواجه نشود.

 

علائم خرابی کاغذکش رنگی:

اگر با گیرکاغذ، مچاله‌شدن و پلیسه شدن کاغذ در قسمت های مختلف دستگاه مواجه می شوید، این نشانه ها، نشانه‌ خرابی کاغذکش‌های دستگاه است.

 

انواع کاغذکش رنگی:

کاغذکش رنگی با مغزی

کاغذکش رنگی بدون مغزی

 

خرید کاغذکش کپی رنگی:

در صورت کار زیاد دستگاه و یا فرسودگی چاپگر، کاغذ کش خراب می شود و دیگر نمی تواند کاغذ را به داخل بکشد یا خارج کند.در این حالت برگه وارد دستگاه نمی شود یا قفل نمی شود.

در صورت بروز این مشکل، قطعه باید تعمیر یا تعویض شود. اگر میخواهید اقدام به تعویض کنید حتما از کاغذ کش یا پیکاپ اصل استفاده کنید و به دنبال جنس های طرح و غیر اورجینال نروید تا روند فرسودگی را کاهش و کیفیت را تضمین کنید.

بازار چاپ ایران، تامین کننده انحصاری و تخصصی قطعات و مواد مصرفی دستگاه های کپی رنگی است. این محصول به دو صورت طرح و فابریک موجود است اما توصیه ما به مشتریان برای خرید در اولویت اول فابریک این قطعه می باشد.

برای  سفارش کاغذ کش های رنگی از طریق همین صفحه اقدام کنید.

در هنگام خرید پیکاپ کپی رنگی حتماً در نظر داشته باشید که با دستگاه کپی شما سازگار باشد. برای اطمینان از سازگاری آن و همچنین استعلام قیمت، می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.