قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات بازار چاپ ایران:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات بازار چاپ ایران به دقت ملاحظه فرمایید.

استفاده کاربران از خدمات بازار چاپ ایران در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازار چاپ ایران از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بازار چاپ ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات بازار چاپ ایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به استفاده از خدمات بازار چاپ ایران اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات بازار چاپ ایران استفاده می‏‌کنید، ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بازار چاپ ایران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و  خدمات ، امکان دارد بازار چاپ ایران برای اعضای خود؛ ایمیل یا پیامک ارسال نماید. 

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

بازار چاپ ایران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

بازار چاپ ایران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از بازار چاپ ایران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بازار چاپ ایران ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بازار چاپ ایران جزئی از اموال بازار چاپ ایران محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بازار چاپ ایران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بازار چاپ ایران محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

بازار چاپ ایران به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان استفاده از خدمات را می‌‏دهد  و لیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان مکالمه تلفنی میباشد.