۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸

تونر پلیمریزه کونیکامینولتا نوعی تونر با کارایی بالا است که با ترکیب شیمیایی یک رزین با ذرات رنگی رنگ تولید می شود

تونر کونیکامینولتا را از کجا بخریم؟

تونر کونیکامینولتا 

استفاده از تونر پلیمریزه کونیکامینولتا باعث چاپ با کیفیت بالا، صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در هزینه می شود.

تونر کونیکامینولتا با تولید بالاتر و با کارایی بالا از طریق واکنش شیمیایی ایجاد شده است.

بر خلاف تونر پودر شده معمولی ، که با خرد کردن تکه های پلاستیک به ذرات کوچک ساخته می شود، روش پلیمریزه کنترل دقیق ساختار هر ذره تونر را امکان پذیر می کند. این امر به نوبه خود، امکان تنظیم اندازه و شکل هر ذره را فراهم می کند و خواص مختلفی را به آن منتقل می کند.

تونر پلیمریزه کونیکامینولتا تولید شده توسط کونیکا مینولتا که در بازار چاپ ایران عرضه می شود محصولی است که ضمن کاهش اثرات مخرب زیست محیطی ، یک تصویر با کیفیت بالا را اریه می دهد. کونیکامینولتا بطور مداوم در تلاش است تا تونر پلیمری شده خود را به روز کند تا محصولی با کیفیت بالاتر را تحقق یابد  و بازار چاپ ایران هم در تلاش است تا با ارایه تونر کونیکامینولتا اصلی در فروشگاه بازار چاپ ایران، کونیکامینولتا را در این امر مهم یاری کند.

simitri

برند Simitri  یک علامت تجاری تجاری برای تونر پلیمریزه Konica Minolta است و معنی  اصطلاح "Simitri" از کلمه تقارن به وجود آمده است.

 

تونر کونیکامینولتا موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و منابع در هنگام استفاده می شود.

هنگام چاپ تصاویر با استفاده از MFP (پرینترهای چندکاره کونیکا مینولتا) و پرینترها ، فرایند ذوب کردن تونر با گرما و پرس کردن آن روی کاغذ بیشترین میزان برق را مصرف می کند. 

ذرات تونر پلیمریزه کونیکامینولتا کوچک و یکنواخت، گرما را با کارایی بیشتری نسبت به ذرات تونر پودر شده انجام می دهند و نقطه کم فیوز آنها نیز بدان معنی است که در فرآیند فیوزینگ ، برق کمتری مصرف می شود.

 

تکنولوژی کونیکامینولتا (کونیکا مینولتا) در تولید تونر

کونیکامینولتا با  تلاش برای دستیابی به صرفه جویی بیشتر انرژی از طریق عملکرد فیوز دمای کم نوع جدیدی از تونر پلیمری ، تونر Simitri HD را تولید کرد. این محصول دارای پیکربندی پوسته هسته ای است که از یک لایه بیرونی نازک از رزین سخت پیچیده شده در اطراف هسته نرم رزین داخلی تشکیل شده است تا بتواند در دمای پایین تر فیوز شود و در عین حال قابلیت تحمل دما و مقاومت لازم را برای چاپ با سرعت بالا فراهم می آورد.

 با چنین ویژگی هایی ، تونر پلیمریزه شده کونیکامینولتا در بسیاری از MFP (پرینترهای چندکاره کونیکا مینولتا)  و چاپگرهای Konica Minolta  مورد استفاده قرار گرفته است.

اندازه کوچک ذرات تونر پلیمریزه نیز به کاهش میزان تونر مصرفی هنگام چاپ تصویر کمک می کند. بنابراین محصولات تونر پلیمریزه Konica Minolta نه تنها موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند ، بلکه باعث صرفه جویی در منابع نیز می شوند.

کاهش مصرف منابع نفتی با اتخاذ مواد زیست توده گیاهی مبتنی بر گیاه

از زمان تولید تونر پلیمریزه شده در سال 2000 ، تقریباً 9٪ از مواد اولیه مورد استفاده برای تهیه تونرهای Konica Minolta زیست توده گیاهی بوده است.

تولید تونر پودر شده پس از ساخت توده های پلاستیکی مستلزم یک فرآیند درگیر برای خرد کردن است و مقدار زیادی انرژی برای پودر شدن مصرف می کند. این ذرات به اندازه نامنظم تولید می کند که نیاز به مرتب سازی دارند و همچنین منجر به بازده تولید کمتر می شود.

کونیکا مینولنا

 

از طرف دیگر تونرهای پلیمری ، فرآیند تولید نسبتاً ساده ای را با استفاده از سنتز شیمیایی برای ساختن ذرات تونر ایجاد می کنند. این باعث کاهش مصرف انرژی می شود و همچنین اندازه ذرات یکنواخت را تضمین می کند که مرتب سازی مورد نیاز را به حداقل می رساند. در مقایسه با روش های پودرزه کردن ، این مزایا به کاهش تولید CO 2 کمک می کند و باران اسیدی باعث SOx اکسید گوگرد و NOxاکسید نیتروژن می شود و در نتیجه اثرات محیطی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

 

همچنین می توانید تونر کونیکا مینولتا را از فروشگاه بازار چاپ ایران با خیال راحت و اطمینان از اصالت کالا خریداری کنید

 

در بازار چاپ ایران علاوه بر دسترسی به تونر کونیکا مینولتا در فروشگاه، می توانید در بخش آگهی نامه بازار چاپ ایران فروشندگان تونر کونیکامینولتا را در شهر خود پیدا کنید اما اکیدا توصیه می شود در صورت خرید تونر کونیکا مینولتا از بخش آگهی این وب سایت نسبت به احراز هویت فروشنده تونر کونیکا مینولتا اقدام کنید.

 • تونر
 • کونیکامینولتا
 • simitri
 • خرید
 • قیمت تونر کونیکا 8000
 • تونر کونیکا 7000
 • تونر شارژ کونیکا 452
 • تونر شارژ کونیکا 451
 • تونر کونیکا 6500
 • محصولات کونیکا مینولتا
 • کارتریج 552
 • کونیکا ۶۵۴
 • تونر کونیکامینولتا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد