۰۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

عموماً برای این که بتوان کیفیت را در هنگام ظهور انواع عکس ها حس کرد و یا در هنگام استفاده از انواع دستگاه کپی رضایت خوبی را بدست آورد، باید از خرید یک دولوپر خوب و عالی غافل نشد چرا که اگر موادی که در راستای ظاهر سازی ساختار متفاوتی دارند نتوانند کار خود را به نحو احسن انجام دهند بدون هیچ شکی نتیجه و کیفیت خوبی را در پایان کار نمی توان انتظار داشت

دولوپر دستگاه کپی و شرایط نگهداری از آن

دولوپر :

دولوپر یک پودر خاص است که هر چه از نوع مرغوب تر آن استفاده شود بدون شک کیفیت بهتری در انتظارتان خواهد بود و عموما باید در هنگام خرید هر چیزی به مراقبت و رسیدگی از آن نیز دقت کافی را داشته باشید.

 

شرایط نگهداری دولوپر دستگاه کپی:

اگر به دنبال نکاتی هستید که بتوانید طول عمر مفیدی را برای نوع محصول خود پیدا نمایید توصیه میشود در محیطی که خشک هست و البته حرارت استاندارد در جریان میباشد دولوپر را قرار دهید تا بتوانید استفاده درست و مضاعفی از آن را در طی سالیان سال داشته باشید.

 عموماً دستگاه های کپی برپایه پودرهای خاصی که با آن کار خود را به ثمر می رساند طول عمر خود را نشان می دهند و به همین خاطر استفاده از پودر مرغوب و باکیفیت در دولوپر می‌تواند به عمر دستگاه کپی شما نیز کمک بسیار زیادی کند.

 پس تا این جای ماجرا نسبت به کیفیت و مرغوبیت هر چیزی آشنایی خاصی پیدا نمودید خصوصاً دولوپر،  و شاید این نکته به گوش شما خورده باشد که یک نوع خاصیت جالب مغناطیسی در دولوپر وجود دارد که باعث جذب خاصی با تونر می گردد.

پودر دولوپر تیپ ۲۴

 

تعویض دولوپر:

 در هیچ گونه شرایطی نسبت به درب مخزن دولوپر بی توجهی نشان ندهید چرا که این کار به معنای بر باد رفتن پودر دولوپر می باشد و شما اگر بتوانید نکات نگهداری را به خوبی فرا بگیرید و از آن به درستی استفاده کنید کیفیت چاپ خوبی را در مدت زمان طولانی به واسطه این پودر تجربه خواهید کرد.

به یاد داشته باشید که عموماً دستگاه هایی مانند شارپ با دولوپر سازگاری خوبی دارند و می توانند کارکرد خوبی را از آنها انتظار داشت و شما حتی اگر به هر دلیلی استفاده خاص و زیاد از دولوپر نداشته باشید باید به این نکته آشنا باشید که بعد از مدتی باید پودر دولوپر مورد نظر را تعویض کنید که البته به این معنا نیست که این مدت چند ماه باشد بلکه با نوع نگهداری و رسیدگی شما ممکن است به چند سال نیز برسد پس به صرفه اقتصادی آن نیز فکر کنید.

توجه به کیفیت دولوپر:

زمانی که در مورد کیفیت صحبت به میان می آید به این خاطر است که شما هزینه ای را صرف می کنید تا کار خود را به نحو احسن به پیش ببرید اگر کیفیت در هنگام خرید لحاظ نشود خصوصاً برای چیزی مانند دولوپر ، بدون شک شما در طی کار متوجه تغییراتی که به کار شما ضربه میزند خواهید شد.

 و همین امر علاوه بر پایین آوردن سرعت کار و هزینه خرید دوباره باعث می شود کیفیت کار شما نیز در حوزه تخصصی مورد نظر تان به زیر سوال برود به همین خاطر در هنگام خرید دولوپر بهتر است به  نوع مواد و کیفیت آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

 

همچنین شما میتوانید برای مشاهده انواع دولوپر دستگاه کپی و مطالعه جزئیات هرکدام به بخش فروشگاه بازار چاپ ایران مراجعه کنید.

  • دولوپر
  • پودرهای دولوپر دستگاه کپی
  • دولوپر دستگاه کپی
  • دستگاه کپی
  • فتوکپی
  • تعویض دولوپر
  • کیفیت دولوپر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد