۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶

زینک یکی از مواد مصرفی چاپ افست میباشد که جنس کاربردی اش عمدتاً روی بوده و کاربرد آن در دستگاه زینک به گونه‌ای است که اگر اختلالی در آن به وجود آید نمی‌توان ادامه کار را به نحو احسن به اتمام رساند.

زینک چاپ افست

 زینک دستگاه افست:

 اگر فیلم و زینک دستگاه افست با مشکل روبه ‌رو شوند بدون هیچ شک رنگ های مورد نظر به درستی نخواهند توانست کیفیت خود را برای چاپ ارائه دهند و اینگونه شما نتیجه رضایت بخشی را مشاهده نخواهید کرد، چرا که بدین ترتیب ورقه آلومینیومی نخواهد توانست رنگ ها را به شکل درست و همسان بر روی سطح خود نگه داشته و این چنین شما باید به وجود مشکلاتی در زینک شک نمایید.

 

اهمیت تعداد چاپ:

جذب بالایی در زینک وجود دارد که شما اگر در فیلم و زینک دستگاه افست با هرگونه مشکلی برخورد داشته باشید باید تمام قسمت های مورد نظر را در هنگام نوردهی مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید نوع اختلال واقعی را در دستگاه پیدا کنید و قبل از چاپ بهتر است این مسأله را روشن کنید که چه تعداد قرار است با دستگاه افست چاپ انجام شود.

چون که برای چاپ های تعداد بالا عمدتاً زینک باید به حالت ترکیبی عمل نموده تا با کیفیت خوبی چاپ مورد نظر را به اتمام رساند و حساسیت های خاصی برای فیلم و زینک دستگاه افست وجود دارد که هرکدام با پوشش های جالب می تواند برای تصویر چاپ شده موثر واقع شوند و چنانچه شما پیگیری لازم را برای این موارد به کار نگیرید شاید فیلم شما با صرفه جویی خوبی همراه نبوده و این چنین از کیفیت کار و اصول آن رضایت زیادی نداشته باشید.

 

نقش زینک نگاتیو:

در دستگاه افست به کار بردن زینک هایی که اصولا نگاتیو دارند بسیار کار درستی بوده و صرفه استفاده خوب و بالایی را برای فیلم به دنبال خواهد داشت.

 و خاطر نشان می کنم در هرکاری اصولاً انعطاف‌پذیری می‌تواند مسیر خوبی را رقم بزند و در بحث فیلم و زینک دستگاه افست نیز هرچه زینک مورد نظر دستگاه افست را با انعطاف پذیری بیشتری برای استفاده مورد کاربرد قرار دهیم نتیجه بهتری را در راستای چاپ مشاهده خواهیم نمود.

 

زینک های ترکیبی:

و این نکته را نیز فراموش نکنید که انواع زینک های کاغذی و یا ترکیبی که ترکیبی آن به واسطه زینک کاغذی و پلاستیکی می باشد در دستگاه افست کاربرد خاصی را ایفا می‌کند، اما اگر بخواهید که  از مشکلاتی که زینک با نصب خود بر روی دستگاه ها به وجود می اورد مطلع شوید بهتر است بدانید که برای بسیاری از افراد تشخیص زمانی که زینک دچار افت کار و سرعت شده است شاید مقداری سخت باشد.

 به همین خاطر برای فیلم و زینک دستگاه افست باید با تخصص خوبی در هنگام کار روبرو باشید بدین شکل که بسیاری از مواد شیمیایی متاسفانه کیفیت درستی ندارند و می توانند به ماهیت زینک دستگاه افست اختلال بالایی وارد آورند.

  • زینک
  • چاپ زینک های اختصاصی
  • زینک یک ورقی
  • دستگاه آفست
  • آفست
  • فیلم و زینک
  • فیلم و زینک دستگاه آفست
  • زینک نگاتیو
  • زینک های ترکیبی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد