۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶

اگر بخواهید به دنبال چیزی باشید که بتواند به راحتی نوع محصولات شما را به نمایش بگذارد شاید میز کانتر انتخاب مناسبی باشد؛ چراکه جنس با دوام و با ثبات آن با زیبایی و طراحی خاصی عجین شده است و بدین ترتیب توانسته در بازار نظر همگان را به خود به شکل ویژه جذب نماید.

معرفی میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر :

بهتر است این نکته را از یاد نبرید که کاربرد خاصی برای میز کانتر وجود ندارد؛ چرا که احتمالاً شما برای بسیاری از اداره ها و حتی بیمارستان ها این میز را مشاهده کرده اید، اما اگر قصد داشته باشید که از میز کانتر برای تبلیغ محصولی استفاده کنید، بدون شک تبلیغ شما با کیفیت بهتری همراه خواهد بود.

 چرا که این نوع میز بسیار سبک بوده و همچنین شما بدون کمک و به راحتی می توانید آن را حمل و جابجا نمایید و طراحی فوق‌العاده میزکانتر باعث شده است که حرفهای زیادی برای گفتن در بازار داشته باشد و به خاطر کاربرد فراوان آن اصولا لقب چند منظوره را نیز بر روی این میز گذاشته اند.

 

تنوع کاربرد میز کانتر:

میز کانتر desk5

 

 ابعاد خاص این میز توانسته جوابگوی نیاز و کاربرد افراد برای حوزه ها و شاخه‌های متفاوتی باشد.

شما به هر نمایشگاهی که وارد شوید بدون شک میز کانتر را در آنجا مشاهده خواهید کرد به این دلیل که افراد بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های لازم را در مورد محصولات و خدماتی که قرار به ارائه آن است برای شما به نحو احسن به انجام برسانند.

 همچنین این میز قدرت نصب چاپ بالایی دارد که البته کیفیت آن بستگی به نوع چاپ می باشد اما روکش پی وی سی که مربوط به جنس میز کانتر می باشد باعث شده است که طراحی این میز با یک روکش کاملا استاندارد و با کیفیت خود را به بهترین نحو ممکن نشان دهد.

 

دسترسی راحت به وسایل:

توجه خود را به این مسئله معطوف نمایید که شما می توانید در دو قِسم یک نفره و دو نفره از میز کانتر استفاده نمایید چرا که این میز به راحتی کار شما توجه نموده و همین امر باعث شده است که شما با راحتی و کیفیت بالایی به کار خود مشغول شوید.

خبر خوشی که برای افراد در نظر گرفته می شود این است که شما در هنگام کار با میز کانتر به این دلیل که بتوانید نوع کار خود را با دسترسی راحت‌ تر به وسایل انجام دهید و همچنین از نظم و سازماندهی خوبی بر روی وسایل و لوازم خود برخوردار باشید می توانید به قفسه موجود بر روی میز کانتر نیز توجه نمایید.

استند میز کانتر

 

مناسب برای فضای کم:

 چرا که این ویژگی باعث می شود تا شما با ذهنی آرام و بدون دغدغه و همچنین آراستگی محیط پیرامون خود به فعالیت خود به نحوه احسن مشغول شده و اینگونه با کیفیت و استاندارد بیشتری کار خود را ادامه دهید.

این نکته را بهتر است خاطرنشان کنم که میز کانتر برای بسیاری از محدودیت‌هایی که در فضا وجود دارد گزینه مناسبی می باشد و بهتر است نسبت به نوع کاری که قرار است انجام دهید هر مدل از آن را به راحتی تهیه و استفاده کنید.

 

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده انواع میز کانتر و مطالعه جزئیات فنی هر کدام به بخش فروشگاه سایت بازار چاپ ایران مراجعه کنید .

  • میز کانتر
  • میز کانتر نمایشگاهی
  • کاربرد میز کانتر
  • بازار چاپ ایران
  • استند میز کانتر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد