۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹

دستگاه کاغذ خردکن صنعتی در سازمانها و ادارات بزرگ برای خرد کردن سریع و همزمان اسناد به صورت حرفه ای به کار برده میشود.

کاغذ خرد کن صنعتی چیست و در کجاها کاربرد دارد؟

کاغذ خردکن صنعتی چیست؟

بسیاری از شرکت ها با دفع زباله های بیش از حد بزرگ مبارزه می کنند. چگونه آن را ببریم ، چگونه دفع کنیم ، چگونه دوستدار محیط زیست باشیم؟ در سال های اخیر بسیاری از مشاغل برای خرد کردن بسیاری از این مشکلات در دستگاه های خرد کن صنعتی سرمایه گذاری کرده اند. اما به راستی ، خردکن صنعتی چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

دستگاه های کاغذ خرد کن صنعتی ، دستگاه های قدرتمند و با عملکرد بالا برای خرد کردن حجم زیادی از اسناد (محرمانه) به صورت عمده هستند. این دستگاه های خرد کن حرفه ای نیازهای خرد کردن کل یک سازمان را تأمین می کنند.

برای بخشهای بزرگ اداری ، محیطهای صنعتی ، تاسیسات یا انبارهایی که اسناد محرمانه زیادی دارند ، توصیه می شود از دستگاه خرد کن صنعتی سنگین استفاده کنید که می تواند مقادیر زیادی کاغذ را به طور مداوم و سریع خرد کند.

دستگاه کاغذ خرد کن صنعتی به گونه ای طراحی شده و به اندازه کافی قدرتمند است که تقریباً هر چیزی را خرد می کند ، از جمله پرونده ها ، دسته فرم های رایانه ای ، مقوا ، نوارها ، روبان ها ، CD ها و دیسک های مغناطیسی.

 

چرا از خرد کن های صنعتی استفاده می شود؟

دستگاه های کاغذ خرد کن صنعتی برای سازمانها ، ادارات مرکزی مجموعه ها، بانک ها، ارگان های نظامی، محیطهای صنعتی ، تاسیسات یا انبارهایی که اسناد زیادی دارند طراحی شده اند. این دستگاه ها قابلیت این را دارند که صدها سند را همزمان و به طور سریع خرد کنند و ساعت به ساعت ، روز به روز به طور مداوم کار کنند. نصب دستگاه خرد كن كاغذ صنعتی می تواند هر ساله هزاران شركت را در هزینه های استخدام یك سرویس خرد كننده صرفه جویی كند. و با خرد کردن کلیه اسناد چاپ شده ، از اطلاعات خصوصی شرکت ها و مشتریان خود محافظت کند.

 

هنگام خرید دستگاه کاغذ خرد کن صنعتی توجه کنید :

اطمینان از وجود نیروی کافی و نیروی برش برای رسیدن به هدف کلی شما کلیدی است. بازرسی و بررسی های معمول روی سرعت کار و گشتاور دستگاه خرد کن یا آسیاب برای عملکرد بسیار مهم است. خرد کن های صنعتی دارای سرعت آهسته ، قدرت پردازش گشتاور بالا هستند که به طور خاص برای کاهش مصرف انرژی طراحی شده و منجر به فشار کمتری در موتور می شود. 

 

تفاوت بین دستگاه های کاغذخرد کن صنعتی و کاغذ خردکن اداری :

خرد کن های اداری استاندارد معمولاً از یک مجموعه دندان دنده ای چرخشی استفاده می کنند که اسناد را به صورت نوارهایی برش می دهد ، زیرا صفحه به صفحه درون فیدر آن قرار می گیرد. این انقباضات برای کنترل حجم زیادی از کاغذ یا واقعاً برای محافظت از اطلاعات حساس شما طراحی نشده اند ، زیرا کاغذهای برش خورده در چندین نوار را می توان به راحتی مرتب کرد. در حقیقت ، اگر از شما بخواهیم پلاستیک های سخت مانند آنچه در کارت های اعتباری استفاده می شود را خرد کنید ، تیغه های بعضی از خرد کنهای خانگی حتی به سرعت فرسوده می شود.

اگر شرکت شما حجم زیادی از مدارک را شامل می شود که شامل اطلاعات بسیار حساس کارمندان یا مشتریان است (مانند نام ، شماره تلفن ، آدرس ، تاریخ تولد ، اطلاعات پرداخت ، اطلاعات حساب یا شماره های تأمین اجتماعی) ، یک کاغذ خردکن صنعتی احتمالاً بهتر نیازهای سند شما را برطرف می کند و در طولانی مدت مقرون به صرفه تر است. خرد کن های صنعتی اسناد را با سرعت از بین می برند و کاغذها را به قطعات کوچکتر از ماشین خرد کن اداری استاندارد تقسیم می کنند.

(برای مطالعه بیشتر درباره دستگاه های کاغذخرد کن کلیلک کنید.)

 

مزایای کاغذ خردکن های صنعتی :

مصرف انرژی کم

گشتاور بالا برای شکستن اشیا سخت

توان عملیاتی بالا

علاوه بر کاغذهای معمول کاغذ های ضخیم را نیز میتواند خرد کند.

 

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن انواع دستگاه کاغذ خردکن صنعتی و مطالعه جزئیات فنی هر کدام به بخش فروشگاه سایت بازار چاپ ایران مراجعه کنید .

 • دستگاه کاغذ خردکن صنعتی
 • بازار چاپ ایران
 • کاربرد کاغذ خردکن صنعتی
 • دستگاه های کاغذ خرد کن صنعتی
 • کاغذ خردکن صنعتی
 • خرید دستگاه کاغذ خرد کن صنعتی
 • کاغذخرد کن صنعتی و کاغذ خردکن اداری
 • کاغذ خردکن اداری
 • کاغذخرد کن صنعتی
 • مزایای کاغذ خردکن های صنعتی
 • کاغذ خردکن
 • خرد کن های اداری
 • خرد کن های صنعتی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد