۱۵:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸

میخکوب منگنه کوب برقی یک گزینه عالی برای هنگامی است که به دنبال ابزاری پرقدرت برای تامین نیروی لازم برای پروژه مدنظرتان هستید و ابزاری است که استفاده از آن راحت میباشد و از برق تغذیه میکند.

آشنایی با میخکوب منگنه کوب برقی

میخکوب منگنه کوب برقی:

همانطور که از نامش پیداست برای تأمین انرژی این ابزار باید از باتری یا منبع الکتریکی استفاده کنید.

 

کاربرد منگنه کوب برقی:

اتصال تابلو فرش ها 

اتصال کف پوش بر روی زمین 

 چسباندن پرده ها به قاب پنجره ها یا درها 

تعمیرات تخته خواب

قالب ریزی و مونتاژ کابینت و مبلمان

 

نحوه کار با منگنه کوب برقی:

هنگام بارگیری منگنه های جدید ، منبع تغذیه را از اسلحه اصلی خود جدا و خارج کنید - در صورت کشیدن ماشه ، این امر می تواند از حوادث ناخواسته جلوگیری کند!

پس از بارگیری منگنه ها ، می توانید منبع تغذیه را ، چه باتری ، سیم برق ، شیلنگ هوا و ... را متصل کنید.

سپس یک سینی را با منگنه ها بارگیری کنید. (بعضی از اسلحه ها دارای پنجره های بصری هستند ، بنابراین می توانید زمان کم شدن اسلحه بر روی منگنه ها را تشخیص دهید)

سینی را به سمت عقب بکشید تا زمانی که صدای کلیک آن را بشنوید . اطمینان حاصل کنید که همه منگنه ها در سینی یا محفظه قرار دارند. محفظه اسلحه اصلی را ببندید و مطمئن شوید که قفل شده و آماده استفاده است .

منگنه کوب برقی را روشن کرده و با سر تفنگ منگنه آن را روی محلی قرار دهید که می خواهید منگنه در آن باشد. در بعضی از مدل ها قفل ماشه وجود دارد که باید آزاد کنید قبل از اینکه بتوانید ماشه را بکشید ، بنابراین اکنون باید این کار را انجام دهید.

ماشه را بکشید و با تعجب تماشا کنید زیرا دستگاه شما اصلی را به راحتی به دیوار وادار می کند! . چون برقی است و قدرت بالایی دارد از لمس سبک استفاده کنید همان لمس کوچک برای وارد کردن فشار کافی است.

 

انواع میخکوب منگنه کوب برقی:

باتری دار 

سیم دار

  • منگنه کوب برقی با باتری به این معنی است که هنگام کار بر روی پروژه تان مجبور نیستید سیم دنباله ای را بکشانید. این باعث می شود دستگاه ایمن تر و جابجایی راحت تری داشته باشد. همچنین لازم نیست که در نظر داشته باشید که آیا منبع برق اصلی به اندازه کافی نزدیک است تا بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید. با این حال ، بسته باتری برای همیشه دوام نخواهد داشت و نیاز به شارژ مجدد دارد .
  • منگنه کوب برقی سیم دار از این موضوع جلوگیری می کند و تا زمانی که نیاز داشته باشید قادر به ادامه کار خواهد بود! با این حال ، مهم است که در نظر بگیرید که نزدیکترین منبع برق شما کجاست؟

 

*** اگر فکر می کنید یک مدل باتری برای شما مناسب است - اما نگران هستید که به مدت طولانی دوام نیاورد ، بسیاری از تولیدکنندگان گزینه خرید باتری اضافی و باتری دوگانه سوز را ارائه می دهند.

 

نکات قابل توجه هنگام انتخاب منگنه کوب برقی:

 

طول منگنه:

اگر می خواهید از اسلحه منگنه برقی خود برای مشاغل حرفه ای استفاده کنید ، به منگنه های مختلفی نیاز دارید .منگنه کوب های برقی تقریباً در همه مدل ها دارای سینی های قابل تنظیم برای اندازه های مختلف منگنه ها هستند.  طول منگنه احتمالاً یکی از راههایی است که در آن تفنگهای منگنه برقی بیشترین تغییر را دارند. برخی از مدل ها با منگنه های کوچک به اندازه ¼ اینچ کار می کنند ، در حالی که برخی دیگر با منگنه های تا 2 اینچ یا بیشتر کار می کنند! 

 

وزن:

صرف نظر از اینکه برای چه چیزی می خواهید استفاده کنید، وزن منگنه کوب برقی شما مهم است. خرید یک مدل سنگین تر از حد ضروری باعث شکست شی می شود! دامنه مدل ها از سبک وزن 0.7 کیلوگرم تا سنگین 3.5 کیلوگرم است. 

 

بودجه:

قیمت منگنه کوب های برقی با توجه به قدرت ، عملکرد و قابلیت کنترل از مدلی به مدل دیگر متفاوت است! ببینید کدام دستگاه با کارها ، پروژه های مدنظرتان و بودجه شما سازگاری دارد و سپس تصمیم بگیرید.

 

اگر از منگنه کوب برقی مرتباً استفاده خواهید کرد و کارها و پروژه های سنگین را پیش خواهید برد پس مدل گران قیمت تر و با کیفیت تر برای شما بهتر است. ولی اگر منگنه کوب برقی شما برای کارهای کوچکتر در اطراف خانه مانند اتصال کفپوش نازک و یا کاغذ دیواری استفاده می شود ، شما می توانید مدل های ارزان تر را نیز مدنظر داشته باشید.

 

نکات ایمنی هنگام استفاده از منگنه کوب های برقی:

اگر از اسلحه منگنه برقی سیم دار استفاده می کنید ، همیشه مطمئن شوید که سیم روی شانه شما قرار دارد ، به این ترتیب هنگام حرکت پایتان رو سیم نمیرود .

اطمینان حاصل کنید که کلید ماشه قفل شده است .

برای فشار دادن از یک دست خود استفاده کنید و از دست دیگر خود در بالای دستگاه استفاده کنید - این به شما اطمینان می دهد که ابزار حرکت نمی کند و همچنین باعث می شود که منگنه ها بیشتر به سطح بروند.

همیشه هنگام تعویض منگنه ، حتما باتری را از اسلحعه اصلی منگنه برقی جدا و خارج کنید.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد