۱۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۹

از آنجا که منگنه کوب های رومیزی بسیار همه گیر هستند ، فکر کردن در مورد خرید آنها آسان است. منگنه های رومیزی در طیف وسیعی از سبک ها ارائه می شوند که متناسب با انواع مختلف طراحی شده اند و برای نیازهای روزمره کار در هر خانه ، مدرسه یا دفتر کوچک بسیار مناسب هستند.

آشنایی با منگنه کوب رومیزی

منگنه کوب رومیزی:

منگنه کوب یک ابزار مکانیکی است که برای اتصال کاغذها به یکدیگر استفاده می شود. اتصال دهنده ، که منگنه خوانده می شود ، یک شکل 2 شاخه است که معمولاً از فلز ساخته می شود. هنگامی که به منگنه فشار وارد می شود ، آن منگوله را از طریق یک دسته کاغذ هدایت می کند و شاخه ها را به سمت پایین جمع می کند تا اتصال محکم ایجاد شود. 

منگنه کوب های دستی ابزاری مناسب برای استفاده در خانه، اداره یا مدرسه و ... هستند. فناوری منگنه کوب های رومیزی به قدری آسان است که حتی با فشار یک انگشت میتوان تا 20 ورق را منگنه کرد.

منگنه کوب های دستی نه تنها به عنوان منگنه دسک تاپ اداری استفاده می شود ، بلکه می تواند برای هنرها و صنایع دستی به عنوان منگنه صفحه اعلانات نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده ، منگنه را به صورت عمودی باز کنید و قسمت بالایی منگنه کوب را فشار دهید تا زمانی که صدای کلیک را بشنوید.

 

منگنه کوب رومیزی چگونه کار می کند؟

منگنه با استفاده از نیرو منگنه را به داخل کاغذ فشار می دهد ، سپس صفحات را با هم محکم می کند. این می تواند برای منگنه کردن صفحات یک سند با هم ، یا برای محکم کردن ورق ها استفاده شود.این منگنه کوب ها فضای کمتری را اشغال می کنند و کار با آنها بسیار آسان است.

 

روند کار با منگنه کوب رومیزی:

لبه سمت چپ بالای کاغذ (بخشی را که می خواهید منگنه شود ) را در دهانه منگنه قرار دهید. 

بالای منگنه را محکم و سریع فشار دهید. سپس ، سر منگنه را رها کنید ، و مقالات شما باید منگنه شود.

بررسی کنید که منگنه مقالات را بسته است یا نه. اگر منگنه در مکانی که می خواستید ، شل باشد یا خم شده باشد ، می توانید آن را بردارید. پایه را باز کنید ، سپس پایه را بیرون بیاورید و دوباره سعی کنید آن را منگنه کنید.

منگنه ها معمولاً اگر می خواهید مقالات زیادی را منگنه کنید یا منگنه ای به روشی غیرمنتظره خم شود ، گیر می کنند. منگنه را باز کرده و با استفاده از موچین ، انبر ، یا یک ابزار مشابه ، همه منگنه های گیر کرده را بیرون بیاورید. 

 

قطعات منگنه کوب رومیزی:

قطعات منگنه کوب رومیزی
  • دسته: دسته فشار می آورد تا منگنه را به درون یک دسته کاغذ فشار دهید.

 

  • پین: پین اجازه می دهد تا دسته بالا و پایین بچرخد تا منگنه ها بارگیری شوند

 

  • خشاب: قطعه ای که منگنه ها و هل دهنده را نگه می دارد.

 

  • منگنه ها: اتصال دهنده هایی که کاغذها را به هم متصل می کنند

 

  • هل دهنده: قطعه ای از فلز است که متناسب با منگنه ها تنظیم می شود. این باعث می شود که منگنه ها در خشاب بارگیری شده و آماده کوبش توسط چکش شوند.

 

  • چکش: بخشی که منگنه را به درون یک دسته کاغذ می برد.

 

  • منطقه چین دار و صاف:  این دو قسمت همان چیزی است که منگنه را به شکل محکم خم می کند که کاغذها را به طور ایمن بهم متصل می کند.

 

  • دهانه: بخشی که دسته ای از کاغذها را درون آن قرار می دهید. هرچه دهانه عمیق تر باشد ، می توانید منگنه بیشتری قرار دهید.

 

  • پایه: کف محکم منگنه کوب که غالباً خاصیت ضد لغزش ندارد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد