۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵

سرپرست سازمان چاپ، انتشارات و امور رسانه‌ها گفت: کارگران چاپ خانه جزو شریف ترین کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی هستند و تلاش می‌شود تا بخشی از مشکلات مالی آنها برطرف شود.

بهبود شرایط کاری برای کارگران چاپ خانه

به گزارش بخش خبری بازار چاپ ایران به نقل از آنا، مراسم جشن نیمه شعبان و روز جهانی کارگر در سازمان چاپ و انتشارات و امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و در این مراسم از پرسنل سازمان چاپ و انتشارات تقدیر شد.

دکتر صالح اسکندری در این مراسم با تبریک به روز کارگر و همچنین میلاد حضرت قائم آل محمد به تبیین واژه انتظار در محیط‌های کاری پرداخت و مصداق واقعی انتظار در محیط های کاری را تلاش بیشتر برای کسب موفقیت های روز افزون، کسب روزی حلال و انجام بهتر ماموریت‌های محوله در حوزه های رقابتی دانست.

وی با بیان اینکه کارگران چاپ خانه جزو شریف ترین کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی هستند، گفت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا شرایط کاری برای کارگران چاپ خانه بهبود یابد.

سرپرست سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه اضافه شدن درصد بدی آب و هوا برای کارکنان سازمان چاپ و انتشارات اشاره کرد که این مهم باعث خوشحالی پرسنل شد.

سرپرست سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه به مطالبات کارگران اشاره کرد که شامل مسائلی از قبیل شرایط کاری و همچنین در آمد زا کردن مجموعه به همراه ابلاغ بخشنامه برای واحدهای دانشگاهی بود.

همچنین در این مراسم مهندس جانعلی پور، مدیر جدید چاپ و فنی سازمان چاپ و انتشارات و امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی به بیان برنامه های کاری خود برای سازمان چاپ و انتشارات برای جلوگیری از اتلاف های منابع پرداخت و همچنین برنامه‌های خود را برای پیشرفت سازمان چاپ و انتشارات تبیین کرد.

وی در ادامه به اولویت های اصلی سازمان اشاره کردکه شامل تلاش بیشتر برای تولید بیشتر و کسب درآمد بیشتر برای سازمان بود.

منبع: ana

  • بازار چاپ ایران
  • چاپ ایران
  • اخبار چاپ
  • اخبار کاغذ
  • سازمان چاپ و انتشارات
  • کارگران چاپ خانه

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد